назад
Собственици на кучета увеличили броя на бездомните
Във връзка с настъпването на зимния сезон и проблемите, които произтичат от наличието на скитащи кучета по улиците, Столичният инспекторат проведе работна среща с ОП „Екоравновесие” и представители на неправителствени организации за защита на животните, съобщиха от Столична община.
Обратно в новинатаКоментари - Собственици на кучета увеличили броя на бездомните | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018