Коментари - Разчистват София от таратайки | dnes.dir.bg
назад

Разчистват София от таратайки

Столичният инспекторат и районните общински администрации и полицейски управления започват кампания за премахване на излезлите от употреба автомобили, съобщиха от общината.

Обратно в новината

Коментари - Разчистват София от таратайки | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

три месеца е дълъг срок. Една седмица и ако не е прибрана вдигане. младост 3 - блок 314 има най-малко 4 недвижещи се автомобила с години и обрасли в бурени като само заемат парко места.

ЗА КОЙ ЛИ ПЪТ. ДО СЕГА ТОВА СЪМ ГО ЧУВАЛА ПОНЕ 20 ПЪТИ И КАКВО - ЕДНО ГОЛЯМО... НИЩО!

Всяка година обявяват , че започват да вдигат трошките.Прибират 5-6 таратайки и всичко приключва до там.Следващата година пак.И така до безкрайност.България

разсадника-конъовица бл 11 десетина таратайки и един фургон заемащ три парко места

да, изчистват трошките ама друг път.... живея на улица Иларион Макариополски в центъра на София и там никой не е идвал да проверява 5- те автомобила които се местят 1 път в годината а ние живущите там и плащащите данъци нъма къде да паркираме .... аман от тая държава!

Дано най-после наистина се изчисти столицата, защото е непоносимо. Живея в Младост-4, пред блок 435 има четири отдавна превърнали се в паметници коли, които никой не извозва и не маха години наред. Седят си там в градинката и буренясват. Едната Лада е превърната от собственика си във външно мазе, в което се събират....черупки от яйца! Представяте ли си каква е вунята особено през лятото?

здравейте! имаме следния проблем:под блока в който живеем има няколко малки магазинчета.пред единия от тях паркомястото е окупирано от микробус.когато микропбуса го няма ,мястото се пази от другата кола на собственика на микробуса,а същия дори не живее в блока,магазина също не е негов.при опит да му се обясни че тъй-като никой няма нотариален акт за улицата,всеички са равнопоставени да паркират на въпросното място оня екземпляр само се смее ехидно и обяснява че микробуса не е в движение и не може да го мърда.а уличката ни на всичкото отгоре е супер тясна дайте съвет как да се справим с този ръб.

...На горещия телефон на Столичния инспекторат 987 55 55 денонощно може да се подават сигнали за излезли от движение стари автомобили на паркингите в София. ДА БЕ ДА ТОЗИ ТЕЛЕФОН ГО ДАВАТ И ЗА ДУПКИ И ЗА НЕРЕДНОСТИ И ПАК НИЩО АЗ СЕ ОБАЖДАХ ЗА ЕДНА ЯМА НА ОКОЛОМРЪСНОТО И НИКАКЪВ РЕЗУЛТАТ 3 МЕСЕЦА

Нема да си места колата нека да пречи и да няма къде да паркират.