Бивш циркаджия ще води ТВ шоу от Космоса
Руският космически кораб “Союз“ беше изстрелян днес от космодрума в “Байконур“ към Международната космическа станция, съобщиха световните агенции.
Обратно в новинатаКоментари - Бивш циркаджия ще води ТВ шоу от Космоса | Днес.dir.bg
Коментари
Еееее де, как мое никой да не плюе? Всички коментари са положителни. Момчета, ще Ви излезе име на д-е лизци. Чакайте, аз ще го омаскаря този циркаджия. ...Хаха ! Водещ на шоуто от космоса Ал Гор - ловецът на ManBearPig. Какво е ManBearPig ли? гледайте Саут Парк-Епизода ManBearPig.
Темата зазвуча интересно и взех та се чух с позабравени познати .... и се оказа, че не само парите не са негови, ами бил имал много странен житейски път и особености . ....а сериозните му сънародници здраво вдигали вежди, особено заради някакъв там флаг дето някакви си казвали че били боднали под техния собствен лед .
Голяма работа в периода 2010 - 2020, за 40$ всеки ще може да лети в космоса с НАСА флайт симулатор.
Не по-малка е новината, че руснаците са пуснали кораба си с US командир. Браво за взаимното доверие!
Той е наистина много свестен и здраво стъпил на краката си човк. Забогатял сам ,а не от пране на пари ,наркотици ,кражби и т.н. Не демонстрира парвенющина с парите си ,а ги влага за благото на планетата. Да е жив и здрав и дано има повече като него ,богати не само материално ,но и духовно .
Какво се възмущавате че е дал токва, пари. Парите му отиват за финансиране на космическите програми! Всички ние се надяваме учените да ни решат глобалните проблеми, като глада на негърчетата.... Евала на човека че е дал толква пари за науката.... А в замяна ще го повозят малко...
Да имах подобни пари и аз щях да ги дам за това.Тъй като нямам, мога само да чета статията, да му се радвам и може би мъничко (или много? :D) да завиждам.
Благородно завиждам на този човек, моята мечта не можах да я осъществя..скоро гледах един американски филм с деца които се обучаваха за астронавти, показаха цялата техника за излитане в космоса, после и те излетяха в космоса със совалката, даваха совалката отвътре от вън , как излизат в космоса..изобщо голямо шоу за което съм мечтал хиляди години..напров се изкефих от този филм...съжалявам че не можах да го запиша....осъществих мечтата си пътувайки в космоса със тези деца...благодаря на тези които ми дадоха вмъзможност да се потопя в тази техника и да отида в космоса....гледах и плачех