назад
Метрото затваря отсечка до ”Мария Луиза” за 3 години
От 8.00 ч. днес до 24.00 ч. на 30 септември 2012 г. се забранява влизането на пътни превозни средства в западното локално платно на бул. "Княгиня Мария Луиза" между ул. "Козлодуй" и ул. "Клокотница".
Обратно в новинатаКоментари - Метрото затваря отсечка до ”Мария Луиза” за 3 години | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай