Проверяват спряно дело за жестоко ”детско” убийство
Комисията към Висшия съдебен съвет (ВСС), която наблюдава хода на дела с особен обществен интерес, изиска обяснение от председателя на Софийски градски съд (СГС) за причините да бъде спряно делото срещу Николай Арабаджиев, който уби и разчлени съученика си Атанас Атанасов.
Обратно в новинатаКоментари - Проверяват спряно дело за жестоко ”детско” убийство | Днес.dir.bg
Коментари
Хайде сега най-сетне направете нещо и по делото за убийството на сестрите - Белнийски май бяха - там циркът е пълен!
На кой му пука сгрешеното име? Бахти, ще акже човек че в БГ делата се разрешават толкова бързо, че протокола е само един и става светкавично... Кретенииии, кретениииии!
Егати и правосъдната система дето я имаме! Съществува понятие явна и фактическа грешка. Нима не може всички членове на съдебния състав да потвърдят (ако трябва и под клетва), че протокола е сгрешен, да се поправи и да се върви нататък, а не всичко да почва отначало? А може би грешката с името не е неволна, а умишлена с цел да се бави делото?
s deloto srehtu predpolagemite ubiici na Borilsky? Kakto vurvi, predi nashte da se ramurdat, hem shte ima prisuda ot Frenski sud, hem shte ni zabiat perdpana klauza.
Да се обеси, не да се помилва.(закона) Да се обеси не, да се помилва.(секретаркат кой плаща?... еми аз и всички Вие...?
Е, после иди да вярваш, че българските прокурори и съдии се ръководят в работата си единствено от законите и съвестта си, и изобщо не може и дума да става за финикийски знаци.
Хайде сега най-сетне направете нещо и по делото за убийството на сестрите - Белнийски май бяха - там циркът е пълен!
На кой му пука сгрешеното име? Бахти, ще акже човек че в БГ делата се разрешават толкова бързо, че протокола е само един и става светкавично... Кретенииии, кретениииии!
Егати и правосъдната система дето я имаме! Съществува понятие явна и фактическа грешка. Нима не може всички членове на съдебния състав да потвърдят (ако трябва и под клетва), че протокола е сгрешен, да се поправи и да се върви нататък, а не всичко да почва отначало? А може би грешката с името не е неволна, а умишлена с цел да се бави делото?
s deloto srehtu predpolagemite ubiici na Borilsky? Kakto vurvi, predi nashte da se ramurdat, hem shte ima prisuda ot Frenski sud, hem shte ni zabiat perdpana klauza.
Да се обеси, не да се помилва.(закона) Да се обеси не, да се помилва.(секретаркат кой плаща?... еми аз и всички Вие...?