Проверяват спряно дело за жестоко ”детско” убийство
Комисията към Висшия съдебен съвет (ВСС), която наблюдава хода на дела с особен обществен интерес, изиска обяснение от председателя на Софийски градски съд (СГС) за причините да бъде спряно делото срещу Николай Арабаджиев, който уби и разчлени съученика си Атанас Атанасов.
Обратно в новинатаКоментари - Проверяват спряно дело за жестоко ”детско” убийство | Днес.dir.bg
Коментари
Е, после иди да вярваш, че българските прокурори и съдии се ръководят в работата си единствено от законите и съвестта си, и изобщо не може и дума да става за финикийски знаци.
Да се обеси, не да се помилва.(закона) Да се обеси не, да се помилва.(секретаркат кой плаща?... еми аз и всички Вие...?
s deloto srehtu predpolagemite ubiici na Borilsky? Kakto vurvi, predi nashte da se ramurdat, hem shte ima prisuda ot Frenski sud, hem shte ni zabiat perdpana klauza.
Егати и правосъдната система дето я имаме! Съществува понятие явна и фактическа грешка. Нима не може всички членове на съдебния състав да потвърдят (ако трябва и под клетва), че протокола е сгрешен, да се поправи и да се върви нататък, а не всичко да почва отначало? А може би грешката с името не е неволна, а умишлена с цел да се бави делото?
На кой му пука сгрешеното име? Бахти, ще акже човек че в БГ делата се разрешават толкова бързо, че протокола е само един и става светкавично... Кретенииии, кретениииии!
Хайде сега най-сетне направете нещо и по делото за убийството на сестрите - Белнийски май бяха - там циркът е пълен!
Е, после иди да вярваш, че българските прокурори и съдии се ръководят в работата си единствено от законите и съвестта си, и изобщо не може и дума да става за финикийски знаци.
Да се обеси, не да се помилва.(закона) Да се обеси не, да се помилва.(секретаркат кой плаща?... еми аз и всички Вие...?
s deloto srehtu predpolagemite ubiici na Borilsky? Kakto vurvi, predi nashte da se ramurdat, hem shte ima prisuda ot Frenski sud, hem shte ni zabiat perdpana klauza.
Егати и правосъдната система дето я имаме! Съществува понятие явна и фактическа грешка. Нима не може всички членове на съдебния състав да потвърдят (ако трябва и под клетва), че протокола е сгрешен, да се поправи и да се върви нататък, а не всичко да почва отначало? А може би грешката с името не е неволна, а умишлена с цел да се бави делото?
На кой му пука сгрешеното име? Бахти, ще акже човек че в БГ делата се разрешават толкова бързо, че протокола е само един и става светкавично... Кретенииии, кретениииии!