”Марица Изток” пак обгази Гълъбово
Всички топлоцентрали в комплекса "Марица изток" работят на минимален товар след разпореждане на РИОСВ. Поводът е високи стойности на серен диоксид в атмосферния въздух на община Гълъбово.
Обратно в новинатаКоментари - ”Марица Изток” пак обгази Гълъбово | Днес.dir.bg
Коментари
moji i da mi e griah-ama neka gi opgaziava tes seliani -galabofski takiva...... tuka sa napalnili stara zagora i ni sa disha id tes silenduri fmirisani..... i mi sa teshkareiat ei takiva s po 70-80 000 ev v bankata galabofski silikonki.... idno DOBAR DEN ni mogat da rikat bes greshka....ei takiva GALABUFTCI i RADNEFTCI mi sa naiiii-nipriatni -ölliiii
Откога има цензура и в този сайт? 2 пъти пускам коментар за АЕЦ Белене и веднага го трият!
Ами какво стана с милиардите налети за сероучистки?? Те само на документ ли съществуват или са нещо реално, което се калкулира в цената на продавания ни ток??
Такали винаги тези ветрове духат все по посока на Гьльбово хаиде ведньж да духне и в посока на Раднево който в права линия я има и 15км та и ние да го почувстваме
Няма ли да се махнат и от там подставените да грабят екземпляри? Ние даваме пари, други взимат печалбата.
За по-голями село от Гълъбово(ега ти и името) не знам!Трябва ли там въобще да е населено много интересно?Не е ли отчуждена преди многоооо време тази земя?!
Ta te ni obgazqvat vseki den,nemislq 4e tova e novina!!!!!!To zatova tam(okolo 'Marica Iztok'selata) vseki den umira nqkoi....
Въпреки, че са сероочистки през низките им комини излиза страшно задушлив и миришещ на тебешир пушек, който се стели с километри на нивото на 8 етажна сграда, тъй като тезовете са разположени в низко и затова имат и 325м комини. При 80м комини като задуха вятъра къде ще отидат пушеците, много ясно в жилищните райони. С тези съоръжения се изпраха много пари а полза никаква, обгазяванията зачестиха, по-рано през 30-те....40-те години на съществуване на тецовете същите работеха само с електрофилтри и нямаше оплаквания, а сега през ден през два обгазявания, какво става никой не е на ясно.
Ei samo ne mi stava qsno kak Marica Iztok 2 obgazqva Galabovo, kato se namira nai-dale4 ot nego. I tova obgazqvane preska4a okolnite Radnevo,Kova4evo i t.n.