назад
Уволниха 4-ма полицаи, рекетирали шофьори
Четирима полицаи от София са дисциплинарно уволнени заради деяния, несъвместими с етичните правила за поведение на държавните служители в МВР, съобщиха от пресцентъра на ведомството.
Обратно в новинатаКоментари - Уволниха 4-ма полицаи, рекетирали шофьори | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018