Коментари - Уволниха 4-ма полицаи, рекетирали шофьори | dnes.dir.bg
назад

Уволниха 4-ма полицаи, рекетирали шофьори

Четирима полицаи от София са дисциплинарно уволнени заради деяния, несъвместими с етичните правила за поведение на държавните служители в МВР, съобщиха от пресцентъра на ведомството.

Обратно в новината

Коментари - Уволниха 4-ма полицаи, рекетирали шофьори | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари