Уволниха 4-ма полицаи, рекетирали шофьори
Четирима полицаи от София са дисциплинарно уволнени заради деяния, несъвместими с етичните правила за поведение на държавните служители в МВР, съобщиха от пресцентъра на ведомството.
Обратно в новинатаКоментари - Уволниха 4-ма полицаи, рекетирали шофьори | Днес.dir.bg
Коментари
Аз освен зад храстите и дървета и опасни завои другаде не съм ги виждал. Голяма реформа ще си спретнете. Да не говорим, че редовно не ползват хенд фри и други такива. Думата "почерпка" е много яка. ...ама ние сме двама???
Голяма отврат са корумпираните ченгета. А що да правим ние, от бандитите ли да се пазим или от полицайте? Цветанов, теб питам!
Съд, осъдителна присъда при доказване, ефективно изтърпяване на наказаниуето (ефективна присъда, без право на помилване) и лишаване от всички привилегии. Само така ще имаме ефективна и работеща полиция, а не лигави, претенциозни и страшно корумпирани плужеци. Едва тогава народа ще започне отново да ги уважава.
Харесва ми как тръгна новото управление. Сега всички потърпевши, а те са много, ще се вдигнат на война срещу ББ и неговите хора и ще става страшно от компромати и мероприятия. Дано имат сили да продължат и да успеят да прочистят обществото ни от толкова много боклук! Ясно е на всички, че това ще бъде продължителна война. Ние можем да помогнем, кой с каквото може. Да работим добре и да се опитваме да сложим в ред това, което е около нас. Мисленето на всеки от нас има значение. Не може само да коментираме. Време е да се погледнем как стоим ние в това общество и не се ли примиряваме с нередностите, не премълчаваме ли каквото трябва да кажем. И да си изчистим поне около жилищата! Писна ми от ориент (или това, което сме свикнали да мислим за ориента...отдавна го задминахме по мързел и мърсотия).
Най-новият номер на полицаите е да застанат в близост на някой реп и изпращат провинилите се да си купят вестник. Това се случва в София. Полицаят изпратил момчето на репа да си купи вестник, там продавачката го върнала да попита какъв вестник иска от 20 или от 30 лева, отговорът естествено е бил 30 лева. Платил си вестника от 30 лева и си получил документите. Със всеки изминат ден стават все по изобретателни господата катаджии.
Половината от полицаите са за уволнение,можели пред теб да се е заформила колона и те да си говорят ехидно ,в същото време децата да не могат да преминат това е всяка сутрин на пресечката до захарно петлегр.търговище ако не вярвате заповядаите да се уверите.
Уволнение ? Това не е ли за съд, присъда ?! А може би така е по добре -съда ще ги пусне и без това................
Браво на Бойко и на Цецо Цветистия.Трябва твърда ръка за пренебрегващите закони и правила.
Ето, че може... Лошото е, че действията и мерките на Борисов не допадат на мафията - във всичките й разновидности. И ще направят всичко възможно да го съборят. И тъпият народ пак да си избере комунистите - за да може корупцията да разцъфтява, бабичките да се радват, че ще дойде времето на хлябът да е 15 стотинки ....... лайф...........
Да отчетем че това е прогрес. Да винаги може да се хленчи ама не ни е всичко наред и има още много. Добра е тази новина.
Нещата вървят на добре. Така трябва да се действа не само срещу полицаите, но и срещу всички държавни служители.
А затвор? А аз ако удария полицай съм в затвора, а той ме рекетира и е уволнен! Далавера!
Голяма отврат са корумпираните ченгета. А що да правим ние, от бандитите ли да се пазим или от полицайте? Цветанов, теб питам!
Съд, осъдителна присъда при доказване, ефективно изтърпяване на наказаниуето (ефективна присъда, без право на помилване) и лишаване от всички привилегии. Само така ще имаме ефективна и работеща полиция, а не лигави, претенциозни и страшно корумпирани плужеци. Едва тогава народа ще започне отново да ги уважава.
Харесва ми как тръгна новото управление. Сега всички потърпевши, а те са много, ще се вдигнат на война срещу ББ и неговите хора и ще става страшно от компромати и мероприятия. Дано имат сили да продължат и да успеят да прочистят обществото ни от толкова много боклук! Ясно е на всички, че това ще бъде продължителна война. Ние можем да помогнем, кой с каквото може. Да работим добре и да се опитваме да сложим в ред това, което е около нас. Мисленето на всеки от нас има значение. Не може само да коментираме. Време е да се погледнем как стоим ние в това общество и не се ли примиряваме с нередностите, не премълчаваме ли каквото трябва да кажем. И да си изчистим поне около жилищата! Писна ми от ориент (или това, което сме свикнали да мислим за ориента...отдавна го задминахме по мързел и мърсотия).
Най-новият номер на полицаите е да застанат в близост на някой реп и изпращат провинилите се да си купят вестник. Това се случва в София. Полицаят изпратил момчето на репа да си купи вестник, там продавачката го върнала да попита какъв вестник иска от 20 или от 30 лева, отговорът естествено е бил 30 лева. Платил си вестника от 30 лева и си получил документите. Със всеки изминат ден стават все по изобретателни господата катаджии.
Половината от полицаите са за уволнение,можели пред теб да се е заформила колона и те да си говорят ехидно ,в същото време децата да не могат да преминат това е всяка сутрин на пресечката до захарно петлегр.търговище ако не вярвате заповядаите да се уверите.
Уволнение ? Това не е ли за съд, присъда ?! А може би така е по добре -съда ще ги пусне и без това................
Браво на Бойко и на Цецо Цветистия.Трябва твърда ръка за пренебрегващите закони и правила.
Ето, че може... Лошото е, че действията и мерките на Борисов не допадат на мафията - във всичките й разновидности. И ще направят всичко възможно да го съборят. И тъпият народ пак да си избере комунистите - за да може корупцията да разцъфтява, бабичките да се радват, че ще дойде времето на хлябът да е 15 стотинки ....... лайф...........
Да отчетем че това е прогрес. Да винаги може да се хленчи ама не ни е всичко наред и има още много. Добра е тази новина.
Нещата вървят на добре. Така трябва да се действа не само срещу полицаите, но и срещу всички държавни служители.