Коментари - Нов удар на 15-годишния любител на автобуси | dnes.dir.bg
назад

Нов удар на 15-годишния любител на автобуси

Прочулият се 15-годишен тийнейджър в Бургас с кражбите на автобуси, за да ги кара, направи поредния си удар в морския град, съобщиха от полицията в морския град.

Обратно в новината

Коментари - Нов удар на 15-годишния любител на автобуси | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Вина имат и други освен момчето,което си е рецидивист в кражбите на автобуси.Държавата и държавните институции се отнасят нихилистично и не обръщат внимание на растящия врой индивиди с асоциално личностно разтройство/тези индивиди вършат нарушения без задръжки,нарушават правата на другите и застрашавата здравето,живота и реда ,както и общото благоденствие,та и не остава много за още средства за защита срещу нарушителите, а правилото е да се ограничи мобилността на рецидивисти-нарушите не забелязват,че и много голям процент роми проявяват подобно поведение и насилие , и не изпитват дори страх от правосъдие,защото има неприемлива толератност към нарушенията извършвани от роми -рано напускат училище и започват да раждат деца на чужд гръб -държавата допуска и дори стимулира непряко с даване на помощи и опрощава огромни вече от натрупване техни дъргове за ток,вода,наем,глоби, данъци от черния им сектор и черна търговия,при което трябва да въстановян помощите и да плащат осигуровки за бременност и раждането на техните 10-20 деца,към които няма нормални изсквания, а занижени и са свръх-подпомагани към своеволия и безотговорност -никой не ги критикува дори за явни и крещящо неприемливи и нечовешки постъпки -ами, ако ви блъсне любимата или внучето, и останат без два крака или с половин тяло......-това ,последното е образно казано за тези,които не мислят абстрактно с понятия предварително, а само конкретно...

Малко му е бил боя на тоя!

Javno niakoi ne si e svarshil rabotata stom tozi kelesh si pozvoliava da zastrashava givota na horata po ulizite.Ako tova se beshe slu4iolo v biala dargava posledstviata stiaha da badat drugi.Ot tozi nenormalnik avtobusen shofior ne stava i az nikoga ne bih se ka4lia v upravliavan ot nego avtobus.Toi da vzeme da porazhodi tezi deto go zastitavat,4e da se posmeia.,