Майкъл Шийлдс: Битият барман искаше пари
Кое е по-важно - справедливостта или парите? С тези думи помилваният футболен фен Майкъл Шийлдс се обърна към бармана Мартин Георгиев, за чийто опит за убийство беше осъден от български съд.
Обратно в новинатаКоментари - Майкъл Шийлдс: Битият барман искаше пари | Днес.dir.bg
Коментари
Джак Стро е коварна англосаксонска хиена. Този същия жидомасон натискаше ЕС как може да не приема Турция, че това видите ли би нарушило създаването на единна и нерушима спойка между християнската и ислямската цивилизация... Изро гнусен- ами да си припомним как когато беше външен министър при Тони Блеър с коварство създадоха предпоставки да се почнат военни действия в Ирак- всичко заради нефта... Ами именно той като вътрешен министър освободи либиецът меграхи- най-вече заради нефтените контракти, които Бритиш Петролиум иска да сключи с Либия България и българите векове са яли горещата английска попара- да си припомним деянията на чифута Дизраели и фаталната му роля при разкъсването на България по Берлинския договор... Господ гледа и не забравя и като замахне... Всички душмани на България ще ги накара кръв да повръщат
това е присъда, която британския министър на правосъдието отхвърли като грешна. Nito btitanskia nito koito i kudeto da bilo ministe ne moje da se namesva v reshenieto na sud. Ako ima sumnenia da nemeri sd koito da prerazgleda procesa sreshtu huligana i da ileze s drugo reshenie. Do togava, toest do dokazvane na protivnoto, huligana e vinoven v opit za pedumishleno biistvo. Bi bio Bulgarskia minister na pravosudieto da napravi izyavlenie v tozi duh, tui kato tova ne e rabota na magistrat.
Ех, копеленце английско, до вчера ти обръщаха хастара в панделата, днес реши че си нещо повече от футболна утайка. Такива като теб стават само за опити с нови лекарства. Напълно безполезна част от обществото - освена да се използва за подобряването на живота на нормалните, няма за какво друго.
я си би айката. Ясно е, че го направиха да си измият гз от сцентака с атентатора дето го пуснаха. (естестено е да отричат, но иди и виж дали не е точно така крайният резултат)
Ало ДИР.БГ - големи сте аматьори. Писали сте заглавие: Шийлдс обвини бития барман, че е искал пари - Втори път чета материала Ви, но не намирам такова нещо. Барманът казва, че Ш. печели пари от историята си - никъде не се говори барманът да иска пари.... Стига сте пускали кьорфишеци...
Ей това вековно кръвосмешение окончателно е убило мозъчните клетки на тия дъъбилни дауни!Няма такова низко и малоумно същество, каквото е тъпия английски футболен фен изпаднал в делириум от огромните количества алкохол, грухтящ като свиня!Нека дойде това тъпо английско копиле пък ще видим кой на кого ще се извинява!А Мартин се държи достойно като истински българин-носител на най-хубавите морални ценности! Евала Мартине - бъди сигурен че всеки достоен българин, а не чуждолизец - е на твоя страна!
Шийлдс е един типичен английски помияр. Нека дойде в България та ние всички вкупом да му се извиним и да го уважим. И то многократно....