Майкъл Шийлдс: Битият барман искаше пари
Кое е по-важно - справедливостта или парите? С тези думи помилваният футболен фен Майкъл Шийлдс се обърна към бармана Мартин Георгиев, за чийто опит за убийство беше осъден от български съд.
Обратно в новинатаКоментари - Майкъл Шийлдс: Битият барман искаше пари | Днес.dir.bg
Коментари
След като 20 свидетели ,са потвърдили че Шийлдс е нападателя,какво значение има какво е казал друг англичанин,дори и да го е казал ,това трябва да се докаже.Ако пък са били двама ,още по-зле.Не може при толкова свидетели този да се прави на невинен.
хахаха, Аврора, не бъркай Дойран с Галиполи, хахаха. Освен това, което и от двете имена да кажеш на някой англичанин, едва ли ще реагира въобще. Тези неща са велики само в твоята глава. И какво ако в някоя битка преди 90 г. сме затруднили англичаните? Това автоматично превръща всички англичани в тъпанари или прави Шийлдс още по- виновен? Комплексарчетата започнаха да обобщават, да говарят за история, да генерализират какви били англичаните... Смех голям. Колкото до Шийлдс - никой в този форум не може да каже виновен ли е или не. Моето лично мнение е, че не е. Но може и да не съм прав. Хайде със здраве, пенете се колкото щете.
БЕЗ ДА ВЗИМАМ СТРАНА КОЙ ТОЧНО Е ВИНОВЕН, ДАЛИ ШИЛД ИЛИ НЯКОЙ ДРУГ, ПЛЮЕТЕ ВСИЧКИ ПО ЕДНА НАЦИЯ, КОЯТО КУПИ СЕЛСКИ КЪЩИ И АПАРТАМЕНТИ ПО ДЕЛИОРМАНА И ВКАРА ВАЛУТА В БГ. НЕ ЗНАМ КАКВО БИ СТАНАЛО, АКО ВСИЧКИ ТЕЗИ ПРЕСТАНАТ ДА ГО ПРАВЯТ, ЩЕ ТРЯБВА, ДА ПОЛЗВАМЕ ЗА ХРАНА ИДЕИИТЕ НА ТРОЙНАТА МАФИЯ ИЛИ ИДЕИТЕ НА КОСТОВ НАПРИМЕР
Фак офффф......... Шийлдс, YOU DESERVE TO STAY BEHIND THE BARS YOU F...N' L-POOL CUNT.
Абе, тоя английски изрод нали беше спал през това време. Такива свини са тия английски боклуци
Преди 4 години Шийлдс имаше вид на типичния англичанин - престъпник олигофрен с бебешка физиономия, сега като е отслабнал ми прилича на наркоман. Явно, че затвора все пак му се е отразил, 4 години пак са нещо на фона на разни като убиецът на Елеонора примерно.
Тоя мухлю дето са го осакатили, защо не му се занимава. Ще си ближе раните и няма да се защити. Да вземе твърда позиция. И сега това рецидивистко лайно ще излезе светец.
Този М. Ш. е типичен рецидивист. Такива кото него каквото и да направят, винаги се правят на невинни.Скоро пак ще чуем за него. Но нашият президент защо го пусна?
Именно! При думата Дойран всеки англичанин леко подрипва и физиономията му се изтяга, и почва да мига ситно, леко отстъпвайки нанякъде ... Много обичам! аз го споменавам тук-таме, невинно и не точно в темата, но като ме ядоса някой с глупостите си, все намирам някак да спомена Историята на Балканите, нали знаете, тва-онва, Македония, Берлин, не знам какво си, и Дойран, нали си спомняте, една такава битка ... недалеч от нашите днешни граници, които са много нереални ... и те след това ме намразват, но заради онова подрипване хич не ми пука!!! Кеф!
ТОЗИ ПИЯН, ЕКЗАЛТИРАН ТИП, КАК РАЗБРА, ЧЕ МУ ИСКАТ ПАРИ? А, МОЖЕ БИ СА МУ ПОИСКАЛИ ДА СИ ПЛАТИ ПИЕНЕТО?
До emigrant: Nie sme podleci i mizernici bez chest i dostoinstvo. В това Ние можеш да визираш единствено себе си. А ние Българите понеже имаме достойнство, реагираме на наглостта. А ти с изказването си доказваш, че не желаеш да се наричаш Българин, следователно имаш право само да МЪЛЧИШ!
Забрана за влизане в България на Шийлдс! Забрана за влизане в България на английски фенове! Никакво извинение!!! Англия да се извини за подстрекателството за кланетата през Априлското въстание и за разкъсването на България на Берлинския конгрес!!! Англия има много поводи да се извинява на целия свят!!!
Абе ей, лицемери. Много се дразня на такива случаи... Абе как може да кажете, че нашият съд винаги е прав ? А другите все са криви ? Английският е против България, Либийският - също, а вече даже и Македонският. Значи помислете малко. И отделно, както някои по-горе е писал много мъдро - оня с джипа си уби млад мъж и вкара в кома момиче и още не искат да го бутат в панделата. На такъв съд ли да се доверим ? Айде бъдете малко по-реалисти. Гоце като помилва ония 6-те наглеци от Либия още на летището, въпреки споразумението, всички се кефеха... после им даваха ли даваха блага на гърба на народа и тия пак искаха извинение от България. Т.нар. Българка в Македония е нарушила конституцията на Македония. Вземете четете и от двата източника. Не разбрахте ли, че българското племе е най-ачлното и лицемерното ? Нямате си представа какво лошо впечатление правите понякога с дебелоглавието си!
Преди години разправях аз, че този наш съд с тази присъда си направи гаргара с темида!
На случая трябва да се обърне внимание, защото не ние разлайваме кучетата. Официално становище по случая след разглеждане на така наречениете нови доказателства. Ако Шийлдс е виновен медийна атака за наглостта му, ако е невинен в което вече се съмнявам публично извинение и споразумение за обезщетение пак медийно. Аналогично и за правосъдието - ако е виновен медийна атака срещу Стро, ако е невинен меийна атака за некомпетентните съдии. Под медийна атака има впредвид публичност в съответния характер.
и какво.. ? единият умишлено излъгал английският министър за да спечели в крайна сметка пари от книгата а другият вярва и хвали правосъдието което му даде 200 бона.. малко тъпо звучи
Англичаните винги са били срещу България. И в поведението им няма нищо ново. Напълно подкрепям Мартин Георгиев и мисля, че трябва да се гордеем с него. По време на инцидента той се опита да предотварти хулиганските прояви на англичаните и в резултат получи тежка травма в главата. Наистина съжалявам за него. Мартин постъпи като истински Европеец, докато англичаните се държаха като хуни. Трябва да покажем, че България не е разграден двор и да отвърнем на удара с удар - трябва нашето правосъдие и държава да дадат урок на английските хулигани.
Престанете да ни занимавате с това английско лайно!Ако искат да му издигнат и паметник във Ливърпул,но ние тука не желаем да виждаме противната му мутра и да ни занимавате с наглите му лъжливи изявления.Толкова са противни тези англичани,добре че започнаха да се измитат от България!!!
след като има нови доказателства, това дава основание за нов процес. да дойде тук, да го съдят пак, тоя път да му лепнат 15 години и да ги лежи в България! Тия са такива боклуци, че... Това, че не помни какво е правил, не значи, че е невинен!
Този гнусен плъх едва не уби нашего момче ей така - за нищо , да изгние в затвора и да го настигне възмездие - ето това заслужава.Дано Мартин се възстанови напълно и забрави преживения ужас, а тая противна гад да си получи заслуженото.
Айде бе, пуснете едно интервю с този англичанин дето Шийлдс се опитва да натопи. Да видим той какво ще каже по негов адрес.
Детекторът на лъжата рядко се приема като доказателство в съда и ако се приеме то е само като косвена улика, не като оневиняващо доказателство. Дете на лъжата работи като се замери базовия пулс на свидетеля, сверява се с промените в пулса, когато свидетелят лъже (пулса се зачестява) и след това се провежда разпита. На практика обаче хора със сърдечни проблеми, наднормено тегло или просто лесно притеснителни ще са лъжци и обратно, хора хладнокръвни или свикнали да лъжат, с по ниски амплитуди на пулса винаги ще казват истината. Останалото е в CSI и Робокоп. Замислете се че никъде не е практика употребата на детектор на лъжата. А иначе high е прав. Проблемът е че има българи които го защитават. Никой никога няма да има доверие в българския съд, ако един от редките случаи в които той си свърши добре работата, решението в последствие се влачи в калта. Следващата разбита глава ще е английска, но никой не им е виновен, че си пуснаха убиеца на свобода.
Истината в България е много изврътлива. Трудно е да се стигне до нея. Може и да лъже англичанина, но съм по-склонна да вярвам на него, отколкото на българското правосъдие, за съжаление. Нима вие вярвате в българския съд? А тук ви е обхванал байганьовски патриотизъм - ние може и да не си вярваме, но не позволяваме на другите да се съмняват в нас. Ние сме с кирливи ризи, но са си наши. Другите са маскари - особено англичаните. Комплексирани и много компетентни на немалка част от нас, българите.
Ако е невинен се обявява реабилитация. Когато има помилване не се оспорва виновността. Като е толкова самоуверен да си издейства реабилитация първо и после да се натяга.
FOROMISTI-BODALISTI- NEVININ,NEVININ..... E NEVININ.....SRAM i POZAAAAArRRR i pozor sa rodniti ni sadebni magistrati-as razguvariah i pruveduh razguvori na NIVO sas kumpitentni i irudirani hora-as mi sa struva 4i tuka sa krie guliama riba zat toz slu4ai---mi...da i pustradalutu barman4i SHI KAZVA KVOTO MO SA RI4E I KATO SA MO DALI MANGIZI.mi toi v BG za pari si davat DOPITATA za pari .DUPITU SI DAVASH....nevinin si otkara 4 lazarnika f ZANDANA---TRIABVA DA MU SA ISPLATI SIGA IDNO barem 670 000 ev i da mo sa izvini BALDARSKOTU PAVITILSTVO i dano da ni fkarat f ANGLIA KADE SHTO VIDIAT BALGARIN TAM FAF VLAJNITE IM PRIZONI-zandani..... E DRASLIUFCI PO FOROMITI---SHILTS E NEVININ
Всички знаят какво представлявя българската правосъдна система. Не един или два са случаите на осъдени невини хора. В случая също много неща са под въпрос. Но защо трябваше да излагат България?
Защо за различните хора има различно правосъдие. Онзи наглец - пияния световен шампион уби човек - какво нищо, а англичанина бил направил опит за убииство и хоп - 10 години. Ужасяващо е това правосъдие!!!!!!!!!!
този лайнярко е 100 процента виновен - тези помияри от предградията на анлийските мегаполиси са по тъпи и по нагли и от наш'те мангали - за съжаление и БББ хората са готови да целуват,както винаги всеки задник по-назапад от сърбохърватската граница.А и медиите ни вместо да нададат вой за случилото се,ходят да ухажват този тъпанар - щото било новина-същите тъпанари като Шийлдс.
Малко долно мръсно недоносче.Той ще си намери майстора сигурен съм.Накрая всички си плащат.Няма безплатен обяд.
Единият е извършител, значи виновен - в затвора, а другия е лъжесвидетел, значие и той в затвора.
Така е доидоха слугите Дянков и си е и веднага всичко се нареди само че не за БЪЛГАРИЯ!!!
Гледах интервюто и някъде в мен все пак надделя мнението,че това момче лъже. Англичаните непрекъснато безчинстват по света и после ги изкарват света вода ненапита. Скоро даваха за 2 девойки, задържани някъде в източна азия за пренос на наркотици. Естествено били невинни и незаслужено хвърлени в затвор, ама като ги дадоха и двете нещо май дрогицата е в кръвта им. А тоя помияр лъже!
200 000 leva iskal barmana...nqkoi da go e popital dali sa my stignali za vazstanovqvaneto.6ot edno e da ti s4upqt glavata,drugo e da se pravi6 na geroi!
ДО ДОДО СЪГЛАСЕН СЪМ С ТЕБЕ .ДЕДЕКТОРА НА ЛЪЖАТА Е ЕДИН МНОГО СИГУРЕН ТЕСТ И ЕДИН ВИНОВЕН ЧОВЕК МНОГО ТРУДНО МОЖЕ ДА ГО МИНЕ
прекрасна ви е правосъдната система нямам думи, гордейте се с правосъдието си и с радост си го ползвайте и защитавайте,затова мутрите и наркоразпространител ви са на свобода и безброй познати на полицията от крими контингента безчинстват,тормозят родителите ви за дребни суми,гордейте се вместо да се срамувате от българското правосъдие,дори не трябна да им закривате чалга клуба дето си отдъхват хората та да ви правораздават още по добре
Защо ни занимават с този наглец. Непрекъснато ни го навират. Като му видя физиономията и се хващам за дистанционното. Родителите му да се срамуват, а не да го изкарват герой и жертва. Мартин, бъди здрав и не допускай да те провокират. За теб важи поговорката Направи добро, да съжаляваш цял живот
Не разбирам! Защо го бистрят този въпрос медийте? Защо се представя само едната гледна точка? От всякаде ми повтарят какво бил казал оня келеш..... Не разбирам защо, нашето външно министерство мълчи? Според мен трябва в прав текст да му се посочи, че той е виновен и осъден да излежава 10 годишна присъда. Докато не докаже обратното, прошка от България няма да получи. Това, че техния министар го е помилвал не значи че го е оневинил! Помилва идва от милост. Милост получават виновните!!! Не разбирам, защо нашето правосъдие мълчи? Гузно ли е? По - скоро крайно не комптентно! Англия ясно напада българският съд, с решението си да отмени негова присъда! Най-малкото, което трябва българския съд е да поиска обяснение: Защо се отменя тази присъда? Къде се доказателствата, че този човек е невинен? Кой ще понесе отговорността за случилото се с жертвата?
Същите неща пишеха и либийците, цлед амнистията на нашите сестри при слизането им от самолета-така, че по спокойно. Всяка държава сама решава за своите граждани- пък и момчето е живо и здраво- слава богу.10 години са много на фона на условните присъди давани на наши 'хора' при доказана смърт.
Някой по-долу беше казъл, че в Англия не вярват на нашето правосъдие. Ами ние н България да не би да му вярваме!?!.. ))))) Ако случайно има някой некорумпиран магистрат, то в замяна на това е некадърен и некомпетентен. Не знам дали Шийлд е виновен или не (и двете възможности са допустими), но че българския съд е под всякаква критика е ясно но всички...
Джак Стро е коварна англосаксонска хиена. Този същия жидомасон натискаше ЕС как може да не приема Турция, че това видите ли би нарушило създаването на единна и нерушима спойка между християнската и ислямската цивилизация... Изро гнусен- ами да си припомним как когато беше външен министър при Тони Блеър с коварство създадоха предпоставки да се почнат военни действия в Ирак- всичко заради нефта... Ами именно той като вътрешен министър освободи либиецът меграхи- най-вече заради нефтените контракти, които Бритиш Петролиум иска да сключи с Либия България и българите векове са яли горещата английска попара- да си припомним деянията на чифута Дизраели и фаталната му роля при разкъсването на България по Берлинския договор... Господ гледа и не забравя и като замахне... Всички душмани на България ще ги накара кръв да повръщат