Метрото напукало джамията
Изкопните дейности по проекта за столичното метро, които са на два метра разстояние от стените на централната джамия “Баня баши“ в София, застрашават храма от увреждане и разрушаване, съобщиха от пресцентъра на Главното мюфтийство.
Обратно в новинатаКоментари - Метрото напукало джамията | Днес.dir.bg
Коментари
Тази джамия няма място в центъра на София. Все пак ние сме християнска и ерропейска държава, доколкото знам не живеем в Манафландия. Моите уважение към мюсюлманите, но в България има около 1500 джамии. Има къде да се молят. Все пак сградата е красива и става за музей,
ako neshto shte pomogne da se srutqt vsichki jamii to tova shte da nashite race i glavi!
Да преместят джамията в Банкя.Когато са я строили,турците не са мислили за метрото.Ние,българит мавзолея,но джамия не се бута!
Брех и нахални тия туркали... Отивайте си в Турция да си строите джамии, нямате работа в София. Бойко си знае работата.
Аууу Джамията, тя не ние нужна, само напомня на всеки обичащ българин Бъгария, че сме били 500години под турско робство, в което сме били избивани ,като мухи. Това е Европа , а не Анадола тук Цари ХРИСТИЯНСТВОТО!!!!!
Няма лошо, на нас джамия не ни трябва, а който иска да се кланя на аллаха да си върви в турция!
Чемшири, чемшири. трябваше отдавна тая смрадня да бъде съборена и всички да уринираме одгоре и!
Явно който е строил метрото е претупал работата. Май беше някаква турска фирма наета за целта. Да се оплакват от нея, хем са им единоверци, хем са омаскарили храма на аллаха си, от тях да се оплакват, а не да обръщат всичко в измислени верски гонения.
Най- вероятната причина е не метрото а това , че Меди Доганов е най- големият грешник, крадец , терорист , убиец и безродник , ръководещ и манипулиращ мюсулманите в България!
Ми като се е напукала да я събарят. Или ще отпуснем 5,000 000 лева че да оправим мазилката.
Гадните мюсюлмани решили, че има специално отношение към тях. Не гледат какво се случи с Военния клуб - и той за малко да падне. Но щом си мислят, че някой иска да им събори джамията - да се оплачат на турската фирма, която строи метрото.
А дали не са се напукали от воя на ... как се казва там чалмосания... Не се притеснявайте братя, Сидеров ще плати за ремонта!
skupi goveda musulmani.a kakvo e otno6enieto na turcia kum jeliaznata curkva v istambul. na neia i be6e otnet 4ast ot terena za postroiavane na bulevard po koito minavat stotici koli na 4ast ot 4iito grohot tia se ru6i.kakvoto povikalo takova otgovorilo. za sujalenie sega Boiko 6te otpusne pari za va6ia hram koito sum siguren 4e mu niama ni6to. a tova e porednata antibulgarska propaganda ot riuazanite 4ifuti.
Идеално тъкмо повод да я бутнат и повече да не виждаме такава простотия на центъра на София.