Разбиха банда телефонни измамници
Седем човека, част от организирана престъпна група, е задържала пловдивската полиция в Северна България, съобщи директорът на Областна дирекция на полицията Ангел Рангелов.
Обратно в новинатаКоментари - Разбиха банда телефонни измамници | Днес.dir.bg
Коментари
Би следвало не за 24, а за 76 часа да бъдат задъжани и в това време да им се повдигне обвинение да влезнат в съда и да ги тикнат в затвора и всичко това за 3 дни, както става в белите държави.... опа забравих, че ние не сме е значи тогаваслед 24 часа отново ще са на телефона.
Беше време. Тези не заслужават милост.На колко възрастни хора окрадоха и последния лев. И не само парите, ами психическия тормоз на който ги подлагат...
Дано ги изловят всичките измамници пишете им целите имена на тези мошенници толкова стари хора изгоряха
Въпреки че не съм голям оптимист не може да се каже че е като преди няколко месеца. Дано да има и последствия за тези и всички останали, защото в противен случай всичко е напразно.
Всеки ден да се чуват такива неща.Цветанов,размър ги още тези срастнали с седалките полицаи,че ще пуснат вече корен.Атестирането на шефовете дава положителен резултат.
Би следвало не за 24, а за 76 часа да бъдат задъжани и в това време да им се повдигне обвинение да влезнат в съда и да ги тикнат в затвора и всичко това за 3 дни, както става в белите държави.... опа забравих, че ние не сме е значи тогаваслед 24 часа отново ще са на телефона.
Беше време. Тези не заслужават милост.На колко възрастни хора окрадоха и последния лев. И не само парите, ами психическия тормоз на който ги подлагат...
Дано ги изловят всичките измамници пишете им целите имена на тези мошенници толкова стари хора изгоряха
Въпреки че не съм голям оптимист не може да се каже че е като преди няколко месеца. Дано да има и последствия за тези и всички останали, защото в противен случай всичко е напразно.