Коментари - Разбиха банда телефонни измамници | dnes.dir.bg
назад

Разбиха банда телефонни измамници

Седем човека, част от организирана престъпна група, е задържала пловдивската полиция в Северна България, съобщи директорът на Областна дирекция на полицията Ангел Рангелов.

Обратно в новината

Коментари - Разбиха банда телефонни измамници | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Всеки ден да се чуват такива неща.Цветанов,размър ги още тези срастнали с седалките полицаи,че ще пуснат вече корен.Атестирането на шефовете дава положителен резултат.

Въпреки че не съм голям оптимист не може да се каже че е като преди няколко месеца. Дано да има и последствия за тези и всички останали, защото в противен случай всичко е напразно.

Дано ги изловят всичките измамници пишете им целите имена на тези мошенници толкова стари хора изгоряха

Беше време. Тези не заслужават милост.На колко възрастни хора окрадоха и последния лев. И не само парите, ами психическия тормоз на който ги подлагат...

Би следвало не за 24, а за 76 часа да бъдат задъжани и в това време да им се повдигне обвинение да влезнат в съда и да ги тикнат в затвора и всичко това за 3 дни, както става в белите държави.... опа забравих, че ние не сме е значи тогаваслед 24 часа отново ще са на телефона.

Всеки ден да се чуват такива неща.Цветанов,размър ги още тези срастнали с седалките полицаи,че ще пуснат вече корен.Атестирането на шефовете дава положителен резултат.

Въпреки че не съм голям оптимист не може да се каже че е като преди няколко месеца. Дано да има и последствия за тези и всички останали, защото в противен случай всичко е напразно.

Дано ги изловят всичките измамници пишете им целите имена на тези мошенници толкова стари хора изгоряха

Беше време. Тези не заслужават милост.На колко възрастни хора окрадоха и последния лев. И не само парите, ами психическия тормоз на който ги подлагат...

Би следвало не за 24, а за 76 часа да бъдат задъжани и в това време да им се повдигне обвинение да влезнат в съда и да ги тикнат в затвора и всичко това за 3 дни, както става в белите държави.... опа забравих, че ние не сме е значи тогаваслед 24 часа отново ще са на телефона.