Младеж бе убит на пътя между Приморско и Царево
Мъж на 26 години е бил убит тази нощ между Приморско и Царево.
Обратно в новинатаКоментари - Младеж бе убит на пътя между Приморско и Царево | Днес.dir.bg
Коментари
я по-правилна теминология моля...не момчета, а наркодилъри....з тия никаква жал! Друг е въпроса защо осъждан за убийство, пак убива и е на вън....като са ги хванали сега,заедно със съдията, който го е пуснал, в панделата!!!
Осъждан за убийство, на свобода и пак убива. Интересно на колко години е бил осъден и колко от тях е излежал.
Нали наскоро задържаха големи пратки дрога по границите, при първата още писах, че сега можем да очакваме нови убийства и разправи по наркоканалите - и ето ги - и в Разлог дивашки атентат, очевидно за принуда на този Мандраджиев да направи нещо, и сега побои и убийство... Всеки път, когато задържат големи количества дрога, стават разни турболенции по структурите им! Само не ми е ясно защо полицията никога не довежда до край тези разследвания - всички замесени и заподозрени да се държат там и да се респектират докато си кажат и майчиното мляко, за да се разплитат целите мрежи, а не само да търсят кой сложил една граната в гаража - който и да е, той е само изпълнител, а важни са тези по горните етажи, които винаги оцеляват в саморазправите! Какво ли се чудя и аз - това са си политическите им чадъри!...
Цветанов поздрави силите на реда за бързите действия - има смъртен случай все пак, за какви бързи действия говорим?!