Жените предпочитали съня и водата пред секса
Най-новите изследвания в САЩ показват, че когато става въпрос за здравето сексът не е в топ листата от приоритети за жените, предаде БГНЕС.
Обратно в новинатаКоментари - Жените предпочитали съня и водата пред секса | Днес.dir.bg
Коментари
Абе драпайте и вирете крака към тавана за пари, да видим дали ще ги отнесете на оня свят.Хубаво, че човек е смъртен иначе представям си какво щеше да стане.Но голяма част от хората 99,99% не разбират разликата между това да си простосмъртен и прост и смъртен.За повечето важи второто.
Правилно!Напротив-То затова,че жената знае какво иска не си пада да е нещо като машина за секс на мъжа!Ако е гарга да е рошава! Мъжът,напротив-Предп да му пъшка някоя/коя няма значение/а той да си изпразни материала,доволен!Жа факт!Затова ,често им трябва някоя по-млада булка!
mazete imat fiziologi4nata nuzda da se rastovarvat seksualno da si hvarliat semeto kato sraneto... zenite ia niamat tai nuzda
Но и мъжете предпочитат секс предимно с нова жена, която им е интересна?! Тази, с която са били известно време и са опитали сексуално това- онова е нея - вече им е скучна и почват да я избягват... Въобще има много редки случаи на щастлива моногамност, както мъжете, така и жените са полигамни по натура и винаги сверяват подсъзнателно до колко сегашният им партньор е най-доброто, което могат да намерят. Заради това е пълно с лъжи и изневери на всяка крачка! Освен това при хората финансовият фактор играе решаваща роля при дългосрочната ориентация към даден партньор. Бедната жена / бедният мъж дори и да е външно красив и привлекателен - ще бъде отбягван от другия пол заради бедноста си! Докато стар оплешевял мъж, ако е богат и известен, макар и не особено привлекателен и потентен - ще бъде предпочетен за секс и от съвсем млади и хубави жени, а също така и за създаване на съвместно поколение, защото има как да осигури жената и поколението. Истината е е следната - в развития капитализъм хората все повече мислят за работата си, за благосъстоянието си, за поддържането на външния си вид като неразделна част от бизнес-поведението им и възможностите им за професионално издигане, а сексът се избутва на по-заден план като приоритет. Жените, които мислят постоянно за секс са или сексохолички, или тези, които успяват чрез сексуалността си да постигнат доходи и да изградят съществуванието си. И тъй като на мъжете в днесшно време даже и за секс нер може да се разчита - има фирми, които произвеждат всякакви видове вибратори и тази индустрия процъфтява. Така поне може да е сигурно, че секс може да има по всяко време, стига жената иска.
Радва ме това проу4ване защото тв ни натрапва един фалшив модел на секс машини с безброи оргазми, които ме караха да се 4уствам фригидна ,защото предпо4итам съня.Реално аз правя секс само заради половинката си...И сега се успокоих 4е и при другите зани е така
Таа моита само реве, секи ден я бием по-два пъти и я питам Що ревш ма? а тя реве ли реве, каете що да правим. Кат ма примоли за секс и викам не мъ занимааи еи там на буфето са парите оди у градо и си намери нещо- Ни мъ занимаи !
Заглавието трябва да е: Жените предпочитат съня и водата и мн. други неща пред секса с мъжа си!
Естествено. Тия малоумни ли са? Говорят за здраве, а тикат секса, който, при безотговорни мъже, може тотално да ти разсипе здравето.
за мен е на последно място. но сапругат ми иска всеки ден и нема никаква романтика никва от вратата за краката ни све6ти ни музика ни целувки ... аз нямям никакав мерак уморена сам приспивам детето кам 22 и ми се спиии
Mi zareji go! Ne znam sexa na koe mqsto e, no kogato sam vliubena e na parvite TRI mesta! Nqma ni6to po-prekrasno ot sex s liubim 4ovek!
Много комплексар, много коментар! Ако мъжете си бяха на мястото, да носят пари и да осигурят спокойствие и нормален живот на цялото семейство, жените щяха да си мислят само за красиви неща, като музика, цветя, семейни вечери на верандата, игре с децата и със съпруга /секс, иначе казано/ ... А след като тия мъже могат само да дрънкат глупотевини насън и наяве /електронно или при личен контакт/, на жените им се налага да вършат всичко останало - и сексът отива на много задни позиции! Факт! Тази статистика е напълно вярно отражение на действителността, и е заслуга на мъжете!
Аман от тези недомислени маркетингови проучвания, само остава да кажат каква марка минерална вода предпочитат жените ...пфу
mi ako zemem i nie da predpo4itame bira, ma4ove, visene pred pc i ailqk pred seksa, togava te 6te zapo4nat da si go iskat po-4esto ;)
ne znam dali sa frigidni amerikankite, no znam che povecheto ot tyah sa na protivozachatychni ot teenagerska vyzrast...a tiya neshta ubivat vsiakakvo zhelanie...i dokarvat dopylnitelno teglo.
Като гледам каква свиня е съпругът ми,не на 7,на 777 място е за мен сексът с него. Удоволствие е само,когато мога да му бучна едни лопатарски рога на плешивата тиква.
секса във всеки един момент може да заеме различна позиция в тая класация .. Когато нямате приятел/ка, колко често го правите .. 1-2 .. 5 пъти в месеца ... замислете се през останалото време колко много и различни неща правите.. освен пиенето на вода и здравословното ядене , а и гимнастиката сутрин :)
pojelavam na vsi4ki amerikanki-pala4inki kfc, mc donalds, poni4ki, koli4ka do prusvane, hahahahha i NIKAKYV SEX!
Секса за жените бил на 7 място...! Добре, добре, направете същото проучване в България...!
Сексът при много жени е приоритет, когато с него искат да постигнат някаккви облаги (пари, кариера и др.) или да решат някакъв свой проблем.
Зависи какъв секс и с кого секс! Зависи и от лунните цикли. Ако говорим за еднообразния семеен секс в петък и събота вечер, то определено си предпочитам съня! Или една хубава книга. Или масаж на ходилата - да ми е жив и здрав моят Мечо, не ми отказва това малко удоволствие. Всъщност като се замисля при мен сексът нормално е чак на 15-20то място в класацията на любимите неща. Въпреки че има моменти (женски цикли, какво да се прави!), когато си ми е абсолютен приоритет ;)
като се замисля има истина в това твърдение, и аз лично предпочитам здрав сън, здравословна храна и хубаво питие пред секса
Да, така е, първо - ИНТЕЛЕКТ. А секс въобще не ми е нужен!!!!!!!!!!! И пари не са ми нужни - аз ги имам!! И вода не пия също! С една дума - може и без МЪЖ!
Е, не беше така през комуната. Ама нещата в света се променят. Ама малко са сбъркали - предпочитат парите, много и накуп.
За нас мъжете секса също не е основен приоритет. Който мисли нещо различно е или посредствен фройдист или глупак.