Проверяват парите на богаташи, паркирали нагло
Всеки нагъл богаташ, който е паркирал лимузината си на непозволено място в София, вече е застрашен от цялостна проверка за произход на парите му, това съобщава в. "24 часа", като се позовава на информация от МВР.
Обратно в новинатаКоментари - Проверяват парите на богаташи, паркирали нагло | Днес.dir.bg
Коментари
Това ми звучи като Скъпи мутри и мутреси, моля паркирайте правилно и няма да имате проблеми с прането на пари и доходите си от престъпния бизнес, с който се занимавате, ама много ви моля - и на това ако му викате държава..!
ИСТИНАТА Е, ЧЕ ТЕЗИ ВЪВ ФОРУМИТЕ, ОСВЕН НОРМАЛНИ ХОРА, ПИШАТ И ЧЕНГЕТА, САМОНАРЕКЛИ СЕ БИЗНЕСМЕНИ, ЛЕКАРИ МОШЕНИЦИ И ВСЯКАКВИ ГИЛДИИ, КОИТО БЪДАТ ЗАСЕГНАТИ ПО ЕДНО ИЛИ ДРУГО ИЗКАЗВАНЕ. ЗАЩО НЕ СЕ ВЪЗМУЩАВАХТЕ ДО СЕГА??????. ВСИЧКО КОЕТО СЕ СПОМЕНАВА СЕГА СЕ РАЗВИВА ДО ДЕН ДНЕШЕН В ПРОДЪЛЖЕНИЕ НА 65Г. ЗАЩОТО ВСИЧКИ ИМАТ КРАДЛИВИЯ БАЛКАНСКИ МАНТАЛИТЕТ И НИКОЙ НЕ ПОВДИГА ВЪПРОСА ЗА НИЩО. КОЙ ДА КАЖЕ НЕЩО???, ТЕЗИ КОИТО СА ПОЛУЧАВАЛИ ПО 12000ЛВ МЕСЕЧНО ЛИ, ЧЕ ТОПЛОФИКАЦИЯ КРАДЕ ДО ДЕН ДНЕШЕН, ЗА СЕГА ПО ВЪПРОСА НЕ СЕ СПОМЕНАВА НИЩО. БГ БЕШЕ МАФИОТСКА ДЪРЖАВА БЕЗ КОНТРОЛ И ГРАЖДАНСКО СЪЗНАНИЕ.
СЕНЗАЦИОННО - Land Cruiser V8 Executive само за 100 000 лв. Ниво на оборудване Executive включва: Постоянно задвижване на четирите колела (Full time 4Ч4) Понижаваща предавка (демултипликатор)
Ами на Орлов мост, откакто направиха еко-пътеката, не може да се слиза на спирката-посока Ц.гара- от вратата на рейса се препъваш направо в паркиралия автомобил
и произведен преди месеци Мерцедес С320. Цените и на двата автомобила започват от 100 хил. лв. АБЕ ЕЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ ТОВА САМО В БЪЛГАРИЯ ГО ИМА
Окога чакам това да се случи!Очаквам същото и от Найден Зеленогорски.Най-пос избрахме читави хора да ни управляват.
ИЗОБЩО ТИЯ С ПАЯЦИТЕ СА ГОЛЕМИ РЕКЕТЬОРИ !!ЦЕЦКО ПО ДОБРЕ ПЪРВО ТЯХ ДА ВКАРА В РЕД !! тОВА НЕ Е НАЧИНА ! НЕ СЕ ВЪРЗВАЙ НАРОДЕ !
Хора много злоба и омраза има тук.Богати има навсякъде по света и е време българите да го проумеем.Не може всички да сме равни.За хората които си мислят че думата бизнес е някакъв предмет който се дава и ставаш богат, мога да кажа че са в дълбока заблуда. Защо и вие не станете такива,като е толкова лесно.Не всичкия бизнес в БГ е зависим от държавната софра.А като направите свой бизнес да не забравите да си делите печалбата поравно с работниците си, защото така ще е справедливо. Тъпанари.
Защо не се проверяват всички-защото са много,но правилно се започва с тези-те демонстративно не спазват законите-значи при тях ще се намерят най-бързо не законните доходи. Идеята е правилна.
А пишете,че 65 % от българите са под прага на бедността.От къде се взеха толкова скъпи коли?
Интересното е , че управляващите ги е страх да се захванат с милионерите в БГ ,просто ги е страх-знаят,че са откраднали тези пари и пак ги е СТРАХ
Така така цървулите с лъскавите коли трябва да им се посмачка малко фасона. Много нагли парчета са.
КОИ ТИ ИСКА 50% ОТ ПЕЧАЛБАТА? ЕЛА В ПИЦА ХЪТ ДА ВИДИШ КАК Е,3 МЕСЕЦА ЗАБАВЕНИ ЗАПЛАТИ,А СОБСТВЕННИЦИТЕ СЕ ВОЗЯТ НА ВСЕВЪЗМОЖНИ МЕРЦЕДЕСИ
Да, вярно, е че богатството не е порок, но в БГ богаташите са 89 % престъпници. Работил съм в сивата икономика, бавили са ни заплатите, а човека /собственик на фирмата/ си купува нов Мерцедес 320 т.е. финансовото състояние на фирмата не беше зле. Тръгнах да напускам по взаимно съгласие и последната си заплата я видях на куково лято. така че за сега в Бг богат човек си остава мръсна дума или е точил неправомерно я ДДС, я от САПАРД, я е пласирал контрабандо алкохол, цигари или горива или доходите им са от наркотрафик или сутеньорство. Другата далавера се казва Обществени поръчки. И така понятието честен бизнесмен ми звучи като бял негър.
Абе, щом карат коли за по 200 хиляди лева, значи не средата е отровна за бизнеса, ами чисто и просто са едни стиснати гъзове. Има качествени коли за по 30 хиляди лева, защо не карат такива а останалите 170 хиляди да ги вложат в служителите си?
Много тъпа кратуна си, да знаеш! Дали с честен труд са забогатяли, а? Едва ли знаеш кой е Балзак, но той е казал, че зад всякое голямо богатство се крие престъпление! Но може би знаеш кой е Ботев? Цитирам го - ... Богатия вредом всеки почита, богат е казва па го не пита колко е души изгорил живи, сироти колко той е ограбил и пред олтара бога измамил... Помисли малко, ако можеш! Че нещо ме съмнява дали можеш!
Щом паркира и разстрел! Бездруго местата за паркиране са кът. Преди две години утепаха Милчо Пушека заради спор за паркиране. Време е да трепят всички които паркират. След не много време ще се усети резултата - икономиката ще дръпне безспорно, защото ще се увеличи потребителското търсене и оттам всичко ще е напред. Не ме питайте как, а веднага започвайте с изпълнението, а пилците, тоест ковчезите ще ги броим наесен!
Какви бизнесмени са щом сами си карат колите, цървули са ако ще и за 1 милион да карат коли. Да се научат на протокол!