назад
Пак искат поскъпване на билетчето в София
40 млн. лв. не достигат за финансиране на градския транспорт в София, заяви изпълнителният директор на “Столичен автотранспорт“ Асен Добранов, цитиран от БНР и вестник "Сега".
Обратно в новинатаКоментари - Пак искат поскъпване на билетчето в София | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018