Коментари - Пак искат поскъпване на билетчето в София | dnes.dir.bg
назад

Пак искат поскъпване на билетчето в София

40 млн. лв. не достигат за финансиране на градския транспорт в София, заяви изпълнителният директор на “Столичен автотранспорт“ Асен Добранов, цитиран от БНР и вестник "Сега".

Обратно в новината

Коментари - Пак искат поскъпване на билетчето в София | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари