назад
Разкриха далавери за близо 2 млн. лв. в болница
Проверка в Първа МБАЛ в София е открила редица нарушения и предстои данните да бъдат предадени на съответните институции, съобщи председателят на Столичния общински съвет (СОС) Андрей Иванов.
Обратно в новинатаКоментари - Разкриха далавери за близо 2 млн. лв. в болница | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018