Коментари - Разкриха далавери за близо 2 млн. лв. в болница | dnes.dir.bg
назад

Разкриха далавери за близо 2 млн. лв. в болница

Проверка в Първа МБАЛ в София е открила редица нарушения и предстои данните да бъдат предадени на съответните институции, съобщи председателят на Столичния общински съвет (СОС) Андрей Иванов.

Обратно в новината

Коментари - Разкриха далавери за близо 2 млн. лв. в болница | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари