Спор в парламента за свободния брак
Без дискусия в пленарната зала на Народното събрание премина второто четене на текста за фактическото съжителство без брак, регламентирано в проекта на Семеен кодекс, внесен от Министерския съвет.
Обратно в новинатаКоментари - Спор в парламента за свободния брак | Днес.dir.bg
Коментари
Нямам нищо против хората, решили да живеят на семейни начала без брак. Защо тогава трябва да им се измислят някакви закони, нали те точно от законите бягат и искат да са свободни в решенията си ?!?! Само ми е интересно когато тръпката изчезне според 30 годишния, къде ще отидат децата, ще поеме ли бащата отговорност за тяхното отглеждане ? Май най-вероятно при майката, а бащата ще е готов за следващата тръпка.
Точно така е мила! Свърши им царството! Защото иначе кравата при телето, 50 лв да си избърше задника- а ти - на улицата, нали? Да умират! Децата са по-важни от мамините синчета!
Ей, ама много ви се иска вместо да теглите кредит и да го изплащате цял живот като нормалните хора просто да хванете някой балък, който да ви повярва че детето е от него и да му вземете жилището! Всички сте еднакви! Само за едно ставате ама то е до време! Като прехвърлите 30г. кво става а? ше трябва да си търсите работа щото вече никой няма да ви дава пари заради едното ене! ЕЙ ТВА ВИ Е НАЙ-ГОЛЕМИЯ СТРАХ! ДА НЕ СЕ НАЛОЖИ ДА РАБОТИТЕ И САМИ ДА СИ ПЛАЩАТЕ СМЕТКИТЕ!
всичко опира до пари има брак няма детски няма брак жената посочва ако е с по малко доходи и получава детски а данъци плащат всички