Коментари - Спор в парламента за свободния брак | dnes.dir.bg
назад

Спор в парламента за свободния брак

Без дискусия в пленарната зала на Народното събрание премина второто четене на текста за фактическото съжителство без брак, регламентирано в проекта на Семеен кодекс, внесен от Министерския съвет.

Обратно в новината

Коментари - Спор в парламента за свободния брак | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Нямам нищо против хората, решили да живеят на семейни начала без брак. Защо тогава трябва да им се измислят някакви закони, нали те точно от законите бягат и искат да са свободни в решенията си ?!?! Само ми е интересно когато тръпката изчезне според 30 годишния, къде ще отидат децата, ще поеме ли бащата отговорност за тяхното отглеждане ? Май най-вероятно при майката, а бащата ще е готов за следващата тръпка.

Точно така е мила! Свърши им царството! Защото иначе кравата при телето, 50 лв да си избърше задника- а ти - на улицата, нали? Да умират! Децата са по-важни от мамините синчета!

Ей, ама много ви се иска вместо да теглите кредит и да го изплащате цял живот като нормалните хора просто да хванете някой балък, който да ви повярва че детето е от него и да му вземете жилището! Всички сте еднакви! Само за едно ставате ама то е до време! Като прехвърлите 30г. кво става а? ше трябва да си търсите работа щото вече никой няма да ви дава пари заради едното ене! ЕЙ ТВА ВИ Е НАЙ-ГОЛЕМИЯ СТРАХ! ДА НЕ СЕ НАЛОЖИ ДА РАБОТИТЕ И САМИ ДА СИ ПЛАЩАТЕ СМЕТКИТЕ!

всичко опира до пари има брак няма детски няма брак жената посочва ако е с по малко доходи и получава детски а данъци плащат всички

Някои от кибиците в този форум са много незапознати с естеството на нещата. 30 лв са колкото за 5 кутии бебешка каша Хумана от 300 грама ИЛИ 3 кутии бебешко сухо мляко Нестле от 400 грама, ИЛИ 1 пакет памперси. Изберете сами. Голям келепир.