Почти убиха от бой ”опасен” главен редактор
Четирима неизвестни са нападнали и пребили жестоко журналиста Огнян Стефанов пред столичен ресторант.
Обратно в новинатаКоментари - Почти убиха от бой ”опасен” главен редактор | Днес.dir.bg
Коментари
ЕЙ ХОРИЦА ГЛЕДАЙТЕ ДА НЕ СЕ МЕШАТЕ В НЕЩАТА КОИТО СА СИ ЗАБЪРКАЛИ КОМУНИСТИТЕ ЗАЩОТО ТЕ СА СИ ГО НАГЛАСИЛИ ТОВА КОЕТО СЕ СЛУЧВА ОЩЕ ПРЕЗ ОСЪМДЕСЕТЕ ГОДИНИ И АКО ИМ ПОПРЕЧИШ ЩЕ ТИ СЕ СЛУЧИ НЕЩО МНОГО ЛОШО
KOMUNISTICHESKA SGAN NIE NIKOGA NJMA DA ZABRAVIM TOVA KOETO NI PRICHINIXTE I DORI VECHE DA STE UMRELI CHTE VI IZROVIM I CHTE VI OSADIM
СТАНИШЕВ СЕ ВОДИ ОФИЦИАЛНА МУТРА - ОСЪМДЕСЕТЕ ГОДИНИ БЕШЕ РАЗПРЕДЕЛЕНА БЪЛГАРИЯ И СЕГА СЕ ДЕЙСТВА ПО ТОЗИ ПРОЕКТ - СМЪРТ НА КОМУНИЗЪМА СВОБОДА ЗА ХОРАТА В БЪЛГАРИЯ
Червеният терор се върна.Леле колко жалък народ.В деня на независимосста ??? Комунист престъпник,убиец,мръ човешко им е чуждо.
Обичам Родината, но мразя държавата! Избягах, НЯМА да живея там!!! Типично изпълнение стил бивши ченгета, това е техния начин за сломяване на духа на хората. Те са тъпи и ограничени и не могат да убеждават със слово а само с умруци, а къде дреме сега държавността (или тя е поръчителя). Да не би да е битов инцидент. Срам Срам Срам Оправяй се Оги , успех
Бълхария - страна, управлявана от мутри и престъпници. Народ - битови патриоти. Медии - долнопробни, но затова пък подкупни..
Нещо на някщого да му напомня? Нещо да има връзка с политически организираната мафия и да доказва, че това е така? Случайно на някого да му прилича на Путивизация на България?
Такава пародия на държава и ДАНС едва ли има по света ! Анонимноста била заплаха от какво бе? Като казваш нещо за което ще те гръмнат без предупреждение как да го направиш без да си анонимен? Като са го разкрили защо не са му сложили охрана? За да прикрият следите ли? Явно че ДАНС е марионетка на престъпниците дето ни тъпчат. Какво направиха с Георги Стоев нещо да е напреднало разследването а? Я да им ебаваме майката анонимно и ние гадове мръсни.
Бате Оги е изключително информиран, много талантлив и явно е бръкнал надълбоко в политическите игри на Серго, ДАНС и БСП - олигарсите! А идват избори и тази престъпна сган не прощава никому!
Това е ТЕРОР срещу истинската разследваща журналистика!!! Очаквам сериозни реакции от уж големите медии - Нова,БТВ,24 часа,Труд. А не само да ни занимават с незначителни проблемчета. Дано Огнян Стефанов се оправи по-бързо. Кураж!
Ctefanov-padnal ci ctani -i men me zaplashvaxa 4e she pyckat tok po kopytara-i kakvo -she biete she ybivate -zashototo za nisho ne ctavate-hse padnem drygi she ni zamectjat i tolkova-borbata prodalzava....
Не знам кой е този Огнян. Виждам, че е пълно с негови фенове, но аз лично не си падам по жълта преса, и не го познавам този папарак. Това, че са го пребили, може да няма нищо общо с неговата дейност, а може и да няма нищо общо (той и сам отрича!) с някакъв си 'опасен' сайт. Може да е пребит само защото така би постъпило едно лошо нещо, и понеже лошото нещо не е рачило да го пребива, добрите са го смлели от бой за да покажат колко лошо е лошото нещо. Че защо иначе ще го ПРЕБИВАТ до смърт а не да го застрелят направо?
Не знам кой е този Огнян. Виждам, че е пълно с негови фенове, но аз лично не си падам по жълта преса, и не го познавам този папарак. Това, че са го пребили, може да няма нищо общо с неговата дейност, а може и да няма нищо общо (той и сам отрича!) с някакъв си 'опасен' сайт. Може да е пребит само защото така би постъпило едно лошо нещо, и понеже лошото нещо не е рачило да го пребива, добрите са го смлели от бой за да покажат колко лошо е лошото нещо. Че защо иначе ще го ПРЕБИВАТ до смърт а не да го застрелят направо?
и до другит информирани: Аве, вие сте твърде добре информирани защо е бил пребит... просто да се ненадява човек колко ДОБРЕ сте информирани.... ... от вас беше с чука?
ДАНС освен да следи журнмалистите и всички други врагове, които им пречат на далаверките, друго не прави.
Сайта е възстановен opasninovini.wordpre и за съжаление това не са 'жълти' новини , а горчивата истина от България..
Да е видял някой МУТРА-журналист.Тако животно нема.Но огромната част от журналистите се продават срещу заплащане на мутрите.В статията бяха визирани поне двама бандита.Щом искат да получават тлъсти хонорари и ВИП-командировки,да управляват фирми в съдружие с херувимчета/като Мутафч.... например/ще тлябва да поемат риска и да ядат бой.Даром пари никой не дава-мутрите пък хич.Иначи всичките са добри момчета-поздравяват учтиво всички пенсионери в радиус 1км. по местоживеене.
Някой в този форум от полудемократи случайно да е чувал, че всеки е невинен до доказване на противното? Но всеки народ е заслужил съдбата си. Така е и с нашия, щом продължава да търпи такива като вас.
Операцията по пребиването на Стефанов е дело на ДАНС и е разпоредена лично от Алексей Петров заради изнесените факти, уличаващи Алексей Петров в изнудване и заплашване на митнически служители, по-специално началници на митнически пунктове, които са били принуждавани да отделят суми и да занижат контрола на трансграничния поток чрез поверените им структури. Това Алексей Петров е постигнал с помощта и съучастието на Румен Божинов, зам-началник на Агенция Митници. Шефа на ДАНС Петко Сертов е просто маша и кукла на конци на мутрите, управляващи задкулисно нашата страна. Истинския шеф на ДАНС е Алексей Петров, нека ви напомня, че заради него си отиде цял министър! Такава е истината, читатели!
Много грешна стъпка,в много неподходящ момент.Има ли някой,който да не е наясно кои са поръчителите и изпълнителите?
От Reloaded бозата можем да видим белоснежната жълтявиня: // Геор Първанов хвана трипер от 15-годишна ученичка Алексей Петров превзе ДАНС, заплашва с гей компромати Сергей Станишев и Петко Сертов// Такситата 1280 станали шпионска мрежа за рекет, службите знаят и си траят// Хора от ДАНС и Митниците реанимират наркоканалите на Държавна сигурност // Труд и 24 часа се сливат, почват яки съкращения. Т. Тошев и В. Гочева в битка за власттa Ако случайно е бил пребит заради този сайт, може спокойно да са таксиджии или хора от ВАЦ.
От Reloaded бозата можем да видим белоснежната жълтявиня: // Геор Първанов хвана трипер от 15-годишна ученичка Алексей Петров превзе ДАНС, заплашва с гей компромати Сергей Станишев и Петко Сертов// Такситата 1280 станали шпионска мрежа за рекет, службите знаят и си траят// Хора от ДАНС и Митниците реанимират наркоканалите на Държавна сигурност // Труд и 24 часа се сливат, почват яки съкращения. Т. Тошев и В. Гочева в битка за власттa Ако случайно е бил пребит заради този сайт, може спокойно да са таксиджии или хора от ВАЦ.
едно време след подобни писания са пълнели лагерите. е, може случайно и да казва истината, ама поне една снимка на документ...
едно време след подобни писания са пълнели лагерите. е, може случайно и да казва истината, ама поне една снимка на документ...
Това е работа на професионалисти. Съдейки по написаното, човека е бит по такъв начин, че да не го убият, но да му нанесат тежки физически поражения. Явно целта е последно предупреждение за него или хора около него.
Защо беше убит Стоев,защо беше убита политковская,защо да не убият и този журналист,след като в Русия всеки ден се убиват журналисти!Както там,така и тук,страната на най-верните слуги,правителствата водят една и съща политика,която водиха и при комунизма-Да се крие истината,и да се преследват всички ,които искат да я знаят!Докато не махнем управниците си и не възприемем европейските ценности,както и американските-Исти и само истинатаняма да станем нормална държава!
Господа, в сайта на пребития гражданин няма нищо опасно за властта. Изложеното е от вид казват, че, сестра му е... и т.н. Да се съобщава кой и с какво се е заразил, дори и да отразява истина, е обикновена простащина, дори за жълта Интернет медия. Нищо чудно, някои с по-грубиянски възгледи и от пишещите в сайта, да са пребили господина, поради лични причини. Явлението е, разбира се, отвратително, но и публикациите в сайта са отвратителни - по същност, по съдържание и по форма. Подозренията към държавната власт, колкото и да не е хубава, в случая, са неоправдани. Тя няма полза от такива действия, нито би постъпила така шумно, пък и не за назидание, и не показно. По всяка вероятност, това е лична саморазправа. Колко са хората, които ще постъпят законно, човешки и т.н., след като бъдат публикувани за тях такива писания? Малко, нали? Ето това е вредния ефект - и на опасния сайт и на случилото се - показват се ниските качества на критикуващите - в същност, храчещите... Жалко!
И да е истина писаното, и да не е, тези които пишете, че са извършители, би следвало да позлатят пребития, а не да го бият. В неговите писания, всичко изглежда долнопробна клюка и слух. Друг резултат от писаното може ли да има? Не! Следователно, това му е била целта. Вижте му reloaded - cайта...
Истината, и само истината, е че този човек е писал в прословутият си сайт непочтено, подло и най-вероятно пълни глупости за различни хора. Истината, и цялата истина е, че журналята се чувстват безнаказани. Исти и може би цялата истина е, че тези, които толкова избързаха тук да нарочат за виновни, са обичайни заподозрени и като такива - не са на далавера да го пребиват... да го отстранят - да, но такова показно пребиване е толкова очевадно камък в градината, че едва ли са от БСП. Истината, и цялата истина, е че ако има истина в жълт вестник, то тя е толкова и точно толкова, че да прикрие огромните, но изчистени и огладени откъм търсене на отоговорност за клевете лъжи и гнусни намеци. Истината, и цялата истина, е че първият коментар е Президента Първанов. Първанов, колкото и да не ми е симпатичен напоследък, е на доста по-високо ниво, че да обърне внимание на помиярски препикавания от сорта на това за трипера... а някой тука просто е избързал да изкоментира... Ис и цялата истина, е, че направихме от този чиляк топ-новина... с ясен анти-оттенък.
Къде ги видя комунягите? Няма нито един! Всички са ренегатчета, дори децата на бившите комунисти дето ги гледате сега ренегатчета! Ей такива, мънички р.....