15 имена да са живи днес
Ангел, Ангелина, Михаил, Михаила, Гавраил, Радка, Радко, Рангел, Райчо, Райна, Огнян, Пламен, Емилия, Емил, Милен. Това са именниците днес на Архангеловден.
Обратно в новинатаКоментари - 15 имена да са живи днес | Днес.dir.bg
Коментари
Що си мислех аз, че тия, огнените - Пламен, Огнян, Райка и Райчо требва да празнуват на Игнажден?
Честит празник на всички именници! А може ли някой да каже дали и Милена празнува днес????
Кой е писал тая новина? Почита ПАМЕТТА на Архангел Михаил! Абе вие ще се се утрепете самички от глупост! Паметта се почита за умрели!!!
Abe Plamen i Ognyan imat mai po sto imenni dni na godina... i toku niama pyk iznikne oshte edin - ei taka za sporta! ;) Ne moga da im hvana kraia nakraia!
Надникнах в дир.бг каледар - там също на дата 30 май пише: Църквата почита паметта на Св. Емилия - празнуват Емил и Емилия.
Не знам дали Архавгел Михаил взима душите на хората, но във всеки случай, ако не се покаеш от греховете си и не помолиш Христос да ти ги опрости и не се стремиш към праведен живот всеки ден, душата ти след смъртта ще отиде със сигурност в ада. Така че, хора - по-добре помислете за безсмъртните си душата има нужда от Бог, а не от наздраве.
Честит Имен Ден! Бьдете здрави, оптимисти и с кьсмет! Да ви радват деца, внуци и правнуци!
Емилии, запазете си черпенето за 30 май. Не се подвеждайте. Вашият имен ден е тогава- Света Емилия.
Живи, здрави, умни и красиви всички именници и рожеднници! Маме, Честит Имен Ден и Честит Рожден Ден! Желая ти много, много здраве, а другото ще го постигнеш и дано се сбъдната мечтите ти в най-скоро време! Целувки! Иче, Честит Рожеден Ден и на теб! Жива и здрава, с много късмет и успехи да изживееш живота си! Бъди все така упорита и нека всичко, с което се захванеш да жъне успехи! Целувки! :)))
Що си мислех аз, че тия, огнените - Пламен, Огнян, Райка и Райчо требва да празнуват на Игнажден?
ЧЕСТИТ имен ден на всички именяци!!!Да сте живи и здрави и господ да Ви дари с придавче-българче!?
Не знам, защо полицията празнува на този ден. След като тя тъпче народа, а пък Архангел Михаил тъпче дявола????? Къде е логиката?????
Този имен ден на Емил пък, от каде се появи последните две години, не можах да разбера. Май някой си няма работа. Честито на истинските именници :)
Няма значение името и нареждането на църквата. Който иска нека празнува! Колкото повече празници - толкова по-добре. Нека всички сме живи и здрави и много усмихнати!!!
Ще ти кажа защо тогава е професионалният празник на полицията! Архангел Михаил е гледал хората на земята и е следял за техните нарушения и грехове. След което е казвал на Господ за това кой е праведен и кой грешник-тоест кой е за наказание и кой за награда! Полицията следи и наблюдава кой какво върши и прибира нарушителите-сиреч грешниците! Малко по детски ти го обясних, но това е логиката! Честит празник на всички колеги!
Имам имен ден?!?! Не знаех... Ами да сме живи и здрави тогава всички, и именници и неименници :)
Честит празник на всички именници! А може ли някой да каже дали и Милена празнува днес????
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА СЛУЖИТЕЛИТЕ ОТ ПОЛИЦИЯТА . ЖЕЛАЯ ЗДРАВЕ КЪСМЕТ ИПРОФЕСИОНАЛНИ УСПЕХИ .