Коментари - 15 имена да са живи днес | dnes.dir.bg
назад

15 имена да са живи днес

Ангел, Ангелина, Михаил, Михаила, Гавраил, Радка, Радко, Рангел, Райчо, Райна, Огнян, Пламен, Емилия, Емил, Милен. Това са именниците днес на Архангеловден.

Обратно в новината

Коментари - 15 имена да са живи днес | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Иминния ден на ЕМИЛ/ИЯ СЕ ПРАЗНУВА НА 17.VII или 8.VII !!!!!!

Що си мислех аз, че тия, огнените - Пламен, Огнян, Райка и Райчо требва да празнуват на Игнажден?

http://pravoslavie.b

Честит празник на всички именници! А може ли някой да каже дали и Милена празнува днес????

Кой е писал тая новина? Почита ПАМЕТТА на Архангел Михаил! Абе вие ще се се утрепете самички от глупост! Паметта се почита за умрели!!!

Abe Plamen i Ognyan imat mai po sto imenni dni na godina... i toku niama pyk iznikne oshte edin - ei taka za sporta! ;) Ne moga da im hvana kraia nakraia!

Надникнах в дир.бг каледар - там също на дата 30 май пише: Църквата почита паметта на Св. Емилия - празнуват Емил и Емилия.

Не знам дали Архавгел Михаил взима душите на хората, но във всеки случай, ако не се покаеш от греховете си и не помолиш Христос да ти ги опрости и не се стремиш към праведен живот всеки ден, душата ти след смъртта ще отиде със сигурност в ада. Така че, хора - по-добре помислете за безсмъртните си душата има нужда от Бог, а не от наздраве.

da sa jivii i zdravi

Дерзайте,днес от покрива на една Българска църква потече мед.

да са живи и здрави именниците

Честит празник на всички именници.Да са живи и здрави.

Честит Имен Ден! Бьдете здрави, оптимисти и с кьсмет! Да ви радват деца, внуци и правнуци!

да са живи и здрави

Емилии, запазете си черпенето за 30 май. Не се подвеждайте. Вашият имен ден е тогава- Света Емилия.

Да са живи, защото много здрави си заминаха.

mnogo zdrave i kasmet

Здраве и късмет на всички именници !

Живи, здрави, умни и красиви всички именници и рожеднници! Маме, Честит Имен Ден и Честит Рожден Ден! Желая ти много, много здраве, а другото ще го постигнеш и дано се сбъдната мечтите ти в най-скоро време! Целувки! Иче, Честит Рожеден Ден и на теб! Жива и здрава, с много късмет и успехи да изживееш живота си! Бъди все така упорита и нека всичко, с което се захванеш да жъне успехи! Целувки! :)))

Моля ви кажете ми е Милена има ли имен ден.. би трябвало.. ама защо не е написано..

Що си мислех аз, че тия, огнените - Пламен, Огнян, Райка и Райчо требва да празнуват на Игнажден?

ЧЕСТИТ имен ден на всички именяци!!!Да сте живи и здрави и господ да Ви дари с придавче-българче!?

Не знам, защо полицията празнува на този ден. След като тя тъпче народа, а пък Архангел Михаил тъпче дявола????? Къде е логиката?????

Този имен ден на Емил пък, от каде се появи последните две години, не можах да разбера. Май някой си няма работа. Честито на истинските именници :)

и за невежите от горе- Михаил, Милка, Милчо, Михо, ....

MVR RASBIRA SE STE RASVALI ITOSI PRASNIK

А МихаЕлите? Честито на всички именници!

емил защо има имен ден днес?

Кви празници бе........?

И АЗ ИМАМ ИМЕН ДЕН...БЛАГОДАРЯ И НАЗДРАВЕ

Nqmam imen den!

И АЗ ИМАМ ИМЕН ДЕН...БЛАГОДАРЯ И НАЗДРАВЕ

DA VI E JIVO I ZDRAVO IMETO -BOG DA PAZI VI4KI

Няма значение името и нареждането на църквата. Който иска нека празнува! Колкото повече празници - толкова по-добре. Нека всички сме живи и здрави и много усмихнати!!!

Благодаря и вие да сте живи и здрави

Ще ти кажа защо тогава е професионалният празник на полицията! Архангел Михаил е гледал хората на земята и е следял за техните нарушения и грехове. След което е казвал на Господ за това кой е праведен и кой грешник-тоест кой е за наказание и кой за награда! Полицията следи и наблюдава кой какво върши и прибира нарушителите-сиреч грешниците! Малко по детски ти го обясних, но това е логиката! Честит празник на всички колеги!

Имам имен ден?!?! Не знаех... Ами да сме живи и здрави тогава всички, и именници и неименници :)

Ha ha! Imam se 4-ti imen den. E*i har4a.

А най-българското име, запазено през вековете? Рафаил

Къде е българското име Архангел?

На всички български именници - да са живи и здрави, да обичат България! Честито!

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ!АЗ ПЪК ИМАМ РОЖДЕН ДЕН!АЛЕН ДЕЛОН СЪЩО!

Честит празник на всички именници! А може ли някой да каже дали и Милена празнува днес????

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА СЛУЖИТЕЛИТЕ ОТ ПОЛИЦИЯТА . ЖЕЛАЯ ЗДРАВЕ КЪСМЕТ ИПРОФЕСИОНАЛНИ УСПЕХИ .

Честит имен ден на Ангел Ангелов !

Живи и здрави да са именяците, но забравихте и Серафим.

Айде-е-е-е именяците да сте живи и здрави! И се пипайте по дупето, който се е наакал значи да спира да празнува. Който не е -->купон до сутринта!!!