Коментари - 15 имена да са живи днес | dnes.dir.bg
назад

15 имена да са живи днес

Ангел, Ангелина, Михаил, Михаила, Гавраил, Радка, Радко, Рангел, Райчо, Райна, Огнян, Пламен, Емилия, Емил, Милен. Това са именниците днес на Архангеловден.

Обратно в новината

Коментари - 15 имена да са живи днес | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Празнувам си именния ден на този празник откакто се помня. А това, че някои си мислят, че на ивановден празнуват само ивановци, а на гергьовден-само георгиевци си е чисто техен проблем

Абе щом дядо ми има имен ден всяка седмица (казва се Недялко) защо и ние да нямаме по повече?

chestit imen den na vsichki (vkl. na men ) :P

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИНЕННИЦИ. ДА СЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ, МНОГО КАСМЕТ, РАДОСТ,УСПЕХ. ПО-МАЛКО МИЗЕРИЯ,ГЛАД,ШОКОВИ ЦЕНИ, И Т.Н.НАЗДРАВЕ НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ..........

Abe Plamen i Ognyan imat mai po sto imenni dni na godina... i toku niama pyk iznikne oshte edin - ei taka za sporta! ;) Ne moga da im hvana kraia nakraia!

Abe Plamen i Ognyan imat mai po sto imenni dni na godina... i toku niama pyk iznikne oshte edin - ei taka za sporta! ;) Ne moga da im hvana kraia nakraia!

Koi izvynzemen gi izmisli tiq imennici dnes we? T'va spored lunniq ili marsianskiq kalendar e?

Надникнах в дир.бг каледар - там също на дата 30 май пише: Църквата почита паметта на Св. Емилия - празнуват Емил и Емилия.

Пуснах бай Гугъл да дири имен ден Емил и той ми отговори с един единствен отговор: Източно-православни 30 Май 2007 - Имен ден - Емил и Емилия, Емилиян , Емилияна Църквата почита паметта на Св. Емилия - празнуват Емил, Емилия, Емилиян и Емилияна. На календарчето на баба ми (православие) също пише - 30 май, празнуват Емил, Емилия... Наздраве на Емиловците - нека си празнуват и 3 пъти годишно, лошо няма, ако искат.

ЧЕСТИ ИМЕН ДЕН И НА ВАС ВЕСЕЛ КУПОН

Благодаря на всички!:-)))Намерете си днес именник и му отпуснете края:-))))

ЧЕСТИТО! ! !

Емиловците празнуват на този ден, и не от две години, а от МНОГО години! Имам ги двама в къщи! Който не знае, да пита!

От посочените имена Радка и Радко, Райко и Райна не празнуват днес. Който го е написал си е направил свободно съчинение, защото не познава етимологията на имената и произхода им в именната система.

Айде-е-е-е именяците да сте живи и здрави! И се пипайте по дупето, който се е наакал значи да спира да празнува. Който не е -->купон до сутринта!!!

Живи и здрави да са именяците, но забравихте и Серафим.

Честит имен ден на Ангел Ангелов !

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА СЛУЖИТЕЛИТЕ ОТ ПОЛИЦИЯТА . ЖЕЛАЯ ЗДРАВЕ КЪСМЕТ ИПРОФЕСИОНАЛНИ УСПЕХИ .

Честит празник на всички именници! А може ли някой да каже дали и Милена празнува днес????

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ!АЗ ПЪК ИМАМ РОЖДЕН ДЕН!АЛЕН ДЕЛОН СЪЩО!

На всички български именници - да са живи и здрави, да обичат България! Честито!

Къде е българското име Архангел?

А най-българското име, запазено през вековете? Рафаил

Ha ha! Imam se 4-ti imen den. E*i har4a.

Имам имен ден?!?! Не знаех... Ами да сме живи и здрави тогава всички, и именници и неименници :)

Ще ти кажа защо тогава е професионалният празник на полицията! Архангел Михаил е гледал хората на земята и е следял за техните нарушения и грехове. След което е казвал на Господ за това кой е праведен и кой грешник-тоест кой е за наказание и кой за награда! Полицията следи и наблюдава кой какво върши и прибира нарушителите-сиреч грешниците! Малко по детски ти го обясних, но това е логиката! Честит празник на всички колеги!

Благодаря и вие да сте живи и здрави

Няма значение името и нареждането на църквата. Който иска нека празнува! Колкото повече празници - толкова по-добре. Нека всички сме живи и здрави и много усмихнати!!!

DA VI E JIVO I ZDRAVO IMETO -BOG DA PAZI VI4KI

И АЗ ИМАМ ИМЕН ДЕН...БЛАГОДАРЯ И НАЗДРАВЕ

Nqmam imen den!

И АЗ ИМАМ ИМЕН ДЕН...БЛАГОДАРЯ И НАЗДРАВЕ

Кви празници бе........?

емил защо има имен ден днес?

А МихаЕлите? Честито на всички именници!

MVR RASBIRA SE STE RASVALI ITOSI PRASNIK

и за невежите от горе- Михаил, Милка, Милчо, Михо, ....

Този имен ден на Емил пък, от каде се появи последните две години, не можах да разбера. Май някой си няма работа. Честито на истинските именници :)

Не знам, защо полицията празнува на този ден. След като тя тъпче народа, а пък Архангел Михаил тъпче дявола????? Къде е логиката?????

ЧЕСТИТ имен ден на всички именяци!!!Да сте живи и здрави и господ да Ви дари с придавче-българче!?

Що си мислех аз, че тия, огнените - Пламен, Огнян, Райка и Райчо требва да празнуват на Игнажден?

Моля ви кажете ми е Милена има ли имен ден.. би трябвало.. ама защо не е написано..

Живи, здрави, умни и красиви всички именници и рожеднници! Маме, Честит Имен Ден и Честит Рожден Ден! Желая ти много, много здраве, а другото ще го постигнеш и дано се сбъдната мечтите ти в най-скоро време! Целувки! Иче, Честит Рожеден Ден и на теб! Жива и здрава, с много късмет и успехи да изживееш живота си! Бъди все така упорита и нека всичко, с което се захванеш да жъне успехи! Целувки! :)))

Здраве и късмет на всички именници !

mnogo zdrave i kasmet

Да са живи, защото много здрави си заминаха.

Емилии, запазете си черпенето за 30 май. Не се подвеждайте. Вашият имен ден е тогава- Света Емилия.

да са живи и здрави