Коментари - 15 имена да са живи днес | dnes.dir.bg
назад

15 имена да са живи днес

Ангел, Ангелина, Михаил, Михаила, Гавраил, Радка, Радко, Рангел, Райчо, Райна, Огнян, Пламен, Емилия, Емил, Милен. Това са именниците днес на Архангеловден.

Обратно в новината

Коментари - 15 имена да са живи днес | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

От посочените имена Радка и Радко, Райко и Райна не празнуват днес. Който го е написал си е направил свободно съчинение, защото не познава етимологията на имената и произхода им в именната система.

Емиловците празнуват на този ден, и не от две години, а от МНОГО години! Имам ги двама в къщи! Който не знае, да пита!

ЧЕСТИТО! ! !

Благодаря на всички!:-)))Намерете си днес именник и му отпуснете края:-))))

ЧЕСТИ ИМЕН ДЕН И НА ВАС ВЕСЕЛ КУПОН

Пуснах бай Гугъл да дири имен ден Емил и той ми отговори с един единствен отговор: Източно-православни 30 Май 2007 - Имен ден - Емил и Емилия, Емилиян , Емилияна Църквата почита паметта на Св. Емилия - празнуват Емил, Емилия, Емилиян и Емилияна. На календарчето на баба ми (православие) също пише - 30 май, празнуват Емил, Емилия... Наздраве на Емиловците - нека си празнуват и 3 пъти годишно, лошо няма, ако искат.

Надникнах в дир.бг каледар - там също на дата 30 май пише: Църквата почита паметта на Св. Емилия - празнуват Емил и Емилия.

Koi izvynzemen gi izmisli tiq imennici dnes we? T'va spored lunniq ili marsianskiq kalendar e?

Abe Plamen i Ognyan imat mai po sto imenni dni na godina... i toku niama pyk iznikne oshte edin - ei taka za sporta! ;) Ne moga da im hvana kraia nakraia!

Abe Plamen i Ognyan imat mai po sto imenni dni na godina... i toku niama pyk iznikne oshte edin - ei taka za sporta! ;) Ne moga da im hvana kraia nakraia!

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИНЕННИЦИ. ДА СЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ, МНОГО КАСМЕТ, РАДОСТ,УСПЕХ. ПО-МАЛКО МИЗЕРИЯ,ГЛАД,ШОКОВИ ЦЕНИ, И Т.Н.НАЗДРАВЕ НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ..........

chestit imen den na vsichki (vkl. na men ) :P

Абе щом дядо ми има имен ден всяка седмица (казва се Недялко) защо и ние да нямаме по повече?

Празнувам си именния ден на този празник откакто се помня. А това, че някои си мислят, че на ивановден празнуват само ивановци, а на гергьовден-само георгиевци си е чисто техен проблем