Коментари - Нова жп спирка поема пътниците от аеропорта | dnes.dir.bg
назад

Нова жп спирка поема пътниците от аеропорта

От 15 април всички бързи и пътнически влакове, които преминават в участъка между гарите Подуяне и Искър, вече ще спират на нова жп спирка "Искърско шосе".

Обратно в новината

Коментари - Нова жп спирка поема пътниците от аеропорта | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Тази "интермодална" спирка само навес ли е, няма ли чакалня, затворено помещение, каса, информационно табло ... То вярно, че в София лошо време няма, дъжд не вали, вятър не духа, мраз да речеш, но все пак за парлама, по-европейско някак да е. Щото на снимката само навес ... Ако е само до снимката - добре, но да не е някоя "интермодална" "българска работа" ...

Значи без каса - билети от "превозния персонал". А другото?

Сега остава и влаковете да започнат да спазват стриктно разписанието, защото със закъснение от 1-2 часа, не знам, кои ще са тези балами да рискуват да си изпуснат самолета...

Има и чаколня затворена в другана половина на платформато. Под платформата в подлеза има и друо помещение В ръзката с митрото е през подлеза сото от него на спирката ицлиза стълба със стъклено покритие ,ясансьор и два ескалатара.

Тоя навес като гледам може да те предпази единствено от метеорит..

има затворена чакалня. отиди и виж

В момента тази " Гара" е вече в "Гинес" за най-лоша нова гара : Няма тоалетна.Няма вода.Няма каса.НАВЕСЪТ е символичен...и при най-малкия дъжд си мокър...Няма пейки...Няма информационно табло...но спирката на Метрото все пак е хубава...

Аз хосих и я видях. Освен този навес има още един в другата половина със стъклена чакалния, ескалатори и асансьор до подлеза под нея, а оттам има и връзка с метростанцията. Доколкото разбрах ще има пейки по перона и в чакалнята но не ги слагат за да не ги откраднат братята роми. Освен това под нея в подлеза има помещения към спираката с тоалетна.

Е каква станя тя. Оказа се, че от летището до новата спирка ще е само 3 минути. К,во стана с тея дето ходеха да мерят с хронометри пътуването от Централна гара до летището. Закакаво ще се пътува от гарата до там, като има толкова близка спирка, на която ще спират всички споменати влакове. Който не е запознат трябва да знае, че спирката има връзка както с метрото, така и с ж.к.Дружба и с Индустриалната зона чрез подлез под ж.п.линията с изходи северно и южно от нея.

Да можеше и в самолета само гратис, лилаво-зелените щяха да са много щастливи...

Защо аз да ходя бе, човек?! За какво служат, според тебе журналистите? Да си отбият номера с няколко реда и една никаква снимка, като подминат куп съществена информация и си вземат парите? Това не е журналистика - това е подигравка с професията. И от репортерите, и от шефовете им.

Не косиш ,а пушиш.......:)))

Как хубаво звучи : "Стъклена чакалня"....с големината на карцер...при обем 4-5 детски колички...без майките...Добре де WW и аз се надявам.че след време всичко ще се оправи

Тази спирка е направена основно за пристигащите от Бургас, Пловдив и т.н. и пътуващи за Аерогарата! На тях не им трябва чакалня, те ще се качат веднага на метрото и след 5 минути ще са на Аерогарата!!! Трудно ми е да повярвам, че някой пристигащ от чужбина на Аерогарата ще се качи на метрото и вместо да отиде с него на Централна гара ще слезе и ще чака влака на тази спирка!!!

Логично. И съответства на текста. Обаче заглавието е "Нова жп спирка поема пътниците ОТ аеропорта".

Пич, а замисли ли се, че тези същите хора като кацнат обратно и с метрото - тарампаджик до тази спирка а влака по разписание е след 2 часа ко прайм?

Само дето сега хората от железниците се чудат как точно технологично да накарат влаковете да спират там заради разтоянието до нея от околните гари

За тази работа има разписания. Проверяваш, сверяваш и стоиш или на летището или в чакалнята на тази спирка. Когато изпуснеш самолети или има закъснение на полета да не стоиш на открито?

Все недоволни, който и да е и каквото и да се направи за по-добро- все махнаджии и недоволни. Спирката е за квартала, за пътуващите по южната линия и за всеки, който иска да спести време с известни неудобства. Ако искаш- ползваш. Колкото до препикаващите, те никога няма да свършат.

е,вече няма прованс.всичко в София е досъпно!

Нали съм го написал бе, ПИЧ!!! Като имаш два часа до влака продължаваш с метрото и отиваш на Централна гара и се качваш като бял човек от първата гара!!! Но ти си като чукча - писател, не читател!!!

Ама ти какво искаш бе човек, целия транспорт в страната да е съобразен с теб ли? Ми ако вълнението на морето е силно и като съм кацнал със самолета и съм стигнал с влака до Бургас и не мога да се разходя с лодка какво правим? Мрънкачи....

Прованса ще се извозва по родните си места без да е нужно да навлиза в центъра на столицата. Много добро решение!

И каква стана - метрото и влака вече спират до летището. А Бакши? Бакши бре чети! Бакши не чете. Бакши работи! Бакши пак неще. Време се мина, Бакши остаря, иска да яде - няма откъде. Вече няма да има "аа за 2 лв ходи виж колегата"

На мястото на спирката бързите влакове минаваха до 125 км/час. Тези които познават системата имат представа какви са разходите да спреш един влак и после да го ускориш до 120+. Цената на билета трябва да е минимум 5лв.

Какво е това " интермодална......"?

Е как ще минават влаковете със 125? Като на 700 метра е гара Искър! Аман вече от тъпи тролове-комуняги!

ЖП се ползва само от цигани, пенсионери и студенти. На кой са му потрябвали връзка за аерогарата и метрото след като спокойно може да си го хванат от централна гара? Оправданията, че били от полза на стотината човека вършещи някаква работа в района или кв. Дружба са нелепи - това са камара потрошени пари, които можеше да послужат за далеч по-обществно полезни дейности ... но малоумията с метрото нямат край, важно е да се усвояват пари, а дали има смисъл никой не си задава този въпрос.

нека се строят хубави неща в БГ и народа си стои в София. на кого му трябва париж, виена, мюхнхен, цюрих, ню йорк, ла, вегас, шикаго, токио, пекин

Направо прелитаха - ниско под релсите, после десен мигач и излизаха на пистата на летища София- от там на втора и вдигаха 500 км/ч!

подслади си кафето и тогава ще разбереш

Браво! Нещо, което наистина се прави за удобство! Горд съм, че съм българин!

Браво, браво !

какви например...

екстра си е гарата. не е модерна, но пък на кого му трябва модерна междинна гара :). следващият път като се върна да бг, директно с метрото и към морета с влака :)

Какво повече може да се иска. На 3 минути от летището със само една междинна спирка на метрото и си на ж.п. спирката. Може би трябва да има разписание на влаковете и на определено място на летището за да се знае още оттам кога ще може да се продължи с влак.

:)) В действителност ще стане следното: 1/ полет 2-3 часа (примерно) 2/ от летището до гарата с кафе, пауза и т.н - 30мин 3/ чакане на влак - неопределено време 4/ пътуване до морето - 7-10 часа :))) за сравнение за малко по-малко време аз пътувам Виена-София без да нарушавам правилата...

БДЖ в криза - затваряме гари, линии, влакове, ... А отваряме нова спирка, въпреки, че гара Искър е на 725 метра в югоизточна посока. Смотана работа! Да се бе поразходила Транспортната комисия на Общината до Амстердам, до Париж, до Виена, до Москва (нищо, че не е политкоректно). Да видят какво означава Интермодалност!

Заплащането на мурзилките на Белата Златка в кеш, вместо в натура/пица; строителството на Гулийка арена; раздаване не калпак на помощи за лица от мургавия контингент с примерно поведение на престъпници... и много други такива. Само да не е като при гербероите, хасфалта ни съ яде, а здраво завареното джилезу нема как да се вземи....

Малей голям ГЛУПАК си бе Ъхъ.То много глупости бях чел ама чак такава НЕ

Всичко е много хубаво. Браво! Наистина е удобство. Ново, причтно.. Само, че в такива моменти ме наляга чисто българският скептицизъм кой нормален човек ще пътува с влак от страната за да стигне после с метрото до летището и после на самолета. Онзи ден за пореден път осъзнах, че влаковете ни са като тези от един хубав филм за Дивия запад: Кога пристига влака, господине? Има още време, момчето ми, в четвъртък.

В нормалните държави проектират метрото така, че да обслужва съществуващите ж.п. гари. У нас - пръкват ненужни гари, за да обслужат метрото. С парите, похарчените за нова ж.п. гара можеше да се построи линията на метрото така че да се ползва от жителите на Дружба 2 и да минава през гара Искър. Ама кой ти мисли за облекчаване на градския транспорт в София? Сега имаме допълнителни автобуси за довеждане до спирките на метрото и нова ж.п. спирка на 700 м. от действащата такава.