Коментари - Пропадна най-натовареното кръстовище във Варна | dnes.dir.bg
назад

Пропадна най-натовареното кръстовище във Варна

Най-натовареното кръстовище във Варна на булевардите "Владислав Варненчик" и "Република" пропадна.

Обратно в новината

Коментари - Пропадна най-натовареното кръстовище във Варна | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Скоро цяла варна ще пропадне в канализацията . Полагаме асфалт за да го разкопаваме след 6 месеца.

Намерили са теч-а...

Мила родна картинка!

Добре, бе, малоумници такива, като няма достатъчно пари да се извърши ремонта, както трябва, защо започвате тогава?!!! То няма такава безотговорност и простотия - вие в къщи правите ли основен ремонт на жилището си при положение, че покрива ви тече например?!!!

Само 60 санта асфалтово покритие - игати как са се престарали, те 30 слагат на магистралите в Германия, а тук - цели 60!!!

както винаги всичко което правим е извън всякаква логика, в цял свят когато се разширява или прави ново трасе се грижат първо за водопроводи и подземни комуникации, чак след това полагат настилките, тук точно обратното, за да може после отново да се копае и руши

Няма такъв друг загубен град в България, с такива разбити улици. Град, в който две мафиотски фирми взимат грешни пари, наши пари. Срам ме е, че съм варненка.

Така ще е, докато не се подмени цялата ВиК система.

За да се кефи материала - ей на, асфалтираха ни улиците (преди избори се започва) - значи тоя е ок. А това, че слагат по 3-4 см асфалт отгоре стария и през зимата като паднат температурите замръзналата вода го разбива и на следващото лято вече има дупки - майната му, важното е да се лапнат парите (и комисионните).

При ремонта на Сливница, първата дупка я изкопаха преди да боядисат. Даже изкопаха 2, защото първия път не улучиха къде е спуканата тръба.

Журналята са се объркали. Най-били 60мм., както е видно от снимката.

Така ще е, докато не подменим цялата политическа система.

Толкова скапан град като Варна няма у нас. И лошото е, че става още по-скапан, защото никой не спазва никакви закони, никакви правила, никакви съвети за нищо. А т.нар. ремонти на улиците и крайградските пътища са уникални. Как може да се прави ремонт на улица или път точно когато вали дъжд - буквално след седмици този "ремонт" е вече провален, нови и по-големи дупки се отварят и упражнението се повтаря отново и отново... Явно, това е златна касичка за фирмите, които ровят по улиците. Прави впечатление, че се изрязват наличните дупки, и започва чакане, дни наред, докато завали дъжд - точно това е "най-удачното" за ремонт време, защото точно тогава няма да има никакъв смисъл от ремонта. Тънкото покритие от асфалт се изтрива за дни от колите, дупките става страшни и наново същите фирми започват пак да пълнят гушите с пари за нов, безсмислен и грешен ремонт.

Кмете, сигурно получи "приза" за най-големите дупки!

Някой да се учудва? Май само кметовете са "учудени". Спокойно, скоро и "Царят Освободител" ще се присъедини към тези "изненади". Той май вече започна миналата година?

откриване на работни места.

не само Варна, всички са така. Просто скапан народ има и живее в скапана държава. Докато кръв не потече по улиците нищо няма да тръгне като хората.

..."правителството отпусна 5 млн. лв. на общината за реконструкция на "Вл. Варненчик", но те стигнаха само за преасфалтиране, при което подземната инфраструктура не бе подменена. "... Какво е Асфалтова настилка? - Врменнена настилка преди изкопни работи.

Дремети! Варна е в края на Европа.

Портних получи приз кмет на годината за: -Пропадна най-натовареното кръстовище във Варна -РЗИ забрани водата от чешмите в центъра -Плочките в центъра на Варна се вадят с 2 пръста Това само от последните новини... Браво Кмете, с теб сме

Да изпратим Портних на командировка при кмета на Бургас да види как се прави.