назад
Пила шофьорка се заби в детска площадка
22-годишна жена, употребила алкохол, се заби с колата си в детска площадка и павилион в Пловдив и едва не помете хора на автобусна спирка. Няма пострадали.
Обратно в новинатаКоментари - Пила шофьорка се заби в детска площадка | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай
За алкохол трябва да се взима книжката за дълго време.Една сутрин кьор-кютук пиян ме удари отзад и като слязох,вика-Къде караш ,та не те видях!Добре,че нямаше нещо счупено,че можеше и да ме набие!
Не, прибирала се е от нощна смяна в заведение, където е работела като сервитьорка.Алкохола в кръвта и сигурно не се дължи на марковия парфюм, с който се е напарфюмирала.