назад
Пила шофьорка се заби в детска площадка
22-годишна жена, употребила алкохол, се заби с колата си в детска площадка и павилион в Пловдив и едва не помете хора на автобусна спирка. Няма пострадали.
Обратно в новинатаКоментари - Пила шофьорка се заби в детска площадка | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай
Писна ми от тъпи селски, чалга простакеси ! Представятев ли си колко акъл има тоя боклук ? Точно колкото да върти свирки за 5лв !
Сигурно си е оправяла сутрешния тоалет в движение.
За алкохол трябва да се взима книжката за дълго време.Една сутрин кьор-кютук пиян ме удари отзад и като слязох,вика-Къде караш ,та не те видях!Добре,че нямаше нещо счупено,че можеше и да ме набие!