Коментари - Пила шофьорка се заби в детска площадка | dnes.dir.bg
назад

Пила шофьорка се заби в детска площадка

22-годишна жена, употребила алкохол, се заби с колата си в детска площадка и павилион в Пловдив и едва не помете хора на автобусна спирка. Няма пострадали.

Обратно в новината

Коментари - Пила шофьорка се заби в детска площадка | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Писна ми от тъпи селски, чалга простакеси ! Представятев ли си колко акъл има тоя боклук ? Точно колкото да върти свирки за 5лв !

Сигурно си е оправяла сутрешния тоалет в движение.

Не, прибирала се е от нощна смяна в заведение, където е работела като сервитьорка.Алкохола в кръвта и сигурно не се дължи на марковия парфюм, с който се е напарфюмирала.

Затвор

Сервитьорка-простакеса - кучка скапана, на дявола метреса !

Да ашладисат пияницата с гръцкото мекере. Ще са много добро семейство

За алкохол трябва да се взима книжката за дълго време.Една сутрин кьор-кютук пиян ме удари отзад и като слязох,вика-Къде караш ,та не те видях!Добре,че нямаше нещо счупено,че можеше и да ме набие!

Това трябва да е углавно престъпление. Не може да пиеш и да караш, това е с умисъл.