Нови тролейбуси пристигнаха във Варна
Днес във Варна пристигнаха с товарен влак два нови тролейбуса „Шкода 26 ТР Соларис”.
Обратно в новинатаКоментари - Нови тролейбуси пристигнаха във Варна | Днес.dir.bg
Коментари
За сведение Solaris няма нищо общо със Шкода. Solaris e полски производител на автобуси, тролейбуси и др.
София се уредиха, Бургас се уредиха, Варна се уредиха, Плевен се уредиха само простите (ама имащи се за много-много) пловдивчани ще се блъскат в частните задушни и потрошени рейсове защото си продадохме транпорта на разни местни келеши.. Жалка работа. Браво на Варна, такива били-онакива, ама са светлинни години напред...
В случая купето е произведено от Соларис, но задвижването е на Шкода. Емблемата се вижда на третата снимка.
А един-два стари тролейбуси за музейни експонати не стават ли? А един два парни локомотива? Има ги колкото щете в Горна Оряховица, може би и в старото Ж.-П. Депо на Варна има някой.