Коментари - Нови тролейбуси пристигнаха във Варна | dnes.dir.bg
назад

Нови тролейбуси пристигнаха във Варна

Днес във Варна пристигнаха с товарен влак два нови тролейбуса „Шкода 26 ТР Соларис”.

Обратно в новината

Коментари - Нови тролейбуси пристигнаха във Варна | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

За сведение Solaris няма нищо общо със Шкода. Solaris e полски производител на автобуси, тролейбуси и др.

София се уредиха, Бургас се уредиха, Варна се уредиха, Плевен се уредиха само простите (ама имащи се за много-много) пловдивчани ще се блъскат в частните задушни и потрошени рейсове защото си продадохме транпорта на разни местни келеши.. Жалка работа. Браво на Варна, такива били-онакива, ама са светлинни години напред...

В случая купето е произведено от Соларис, но задвижването е на Шкода. Емблемата се вижда на третата снимка.

30-сет машини струват около 28-сем милиона,множко ми се вижда за тази марка.

А един-два стари тролейбуси за музейни експонати не стават ли? А един два парни локомотива? Има ги колкото щете в Горна Оряховица, може би и в старото Ж.-П. Депо на Варна има някой.

Майна,наистина необяснимо е защо ви изхвърлиха тролеите. Тия, новите,са съвсем различно качество от старите и да се пътува с тях си струва.Защо не поставите въпроса пред общината?