Коментари - Кметът на Русе награди ученици и учител | dnes.dir.bg
назад

Кметът на Русе награди ученици и учител

Кметът на Русе Пламен Стоилов награди 39 ученици и връчи модерен таблет на учител за постигнати успехи.

Обратно в новината

Коментари - Кметът на Русе награди ученици и учител | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Дай таблет на децата какво награждаваш учители, дето са късметлии, че имат такива умни ученици и нищо не допринасят за тяхното представяне... Ама трябва да си ученик там че да го разбереш.

"Сюзан Феимова", а ?! Супер. Българка от всякъде.

Комарите ме изядоха до Борисова !!! Чуваш ли бе пигмей ! Прибрах се поне два килограма по лек от изсмуканата кръв. А ти какво ?! На висок се правиш, награди раздаваш ... Ама не си виновен ти. Тъпото племе напълнило този някога славен град. То е виновно ! И не, че те е избрало, а че не хвана паветата когато ти гном неземен изкупи циганските гласове от Върбан !

Комарите идват от Влашко блатата като нашестввеници,не ни стигат бежанците от турско. Иначе проф. забравих му името! награждава турските студенти за 24 май!?, на които им раздава дипломи без да научат български език.

баш пък това маце, ДПС -то е превзело и образованието, освен екологията и земеделието!

А едно време какви учители имахме.....

Ама сега пък поне от кмет го докарваме- левент и 'убавец