назад
Кметът на Русе награди ученици и учител
Кметът на Русе Пламен Стоилов награди 39 ученици и връчи модерен таблет на учител за постигнати успехи.
Обратно в новинатаКоментари - Кметът на Русе награди ученици и учител | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай
Дай таблет на децата какво награждаваш учители, дето са късметлии, че имат такива умни ученици и нищо не допринасят за тяхното представяне... Ама трябва да си ученик там че да го разбереш.
Комарите ме изядоха до Борисова !!! Чуваш ли бе пигмей ! Прибрах се поне два килограма по лек от изсмуканата кръв. А ти какво ?! На висок се правиш, награди раздаваш ... Ама не си виновен ти. Тъпото племе напълнило този някога славен град. То е виновно ! И не, че те е избрало, а че не хвана паветата когато ти гном неземен изкупи циганските гласове от Върбан !
баш пък това маце, ДПС -то е превзело и образованието, освен екологията и земеделието!