назад
Рибарско селище е под вода, изграждат диги
Предпазни диги започнаха да изграждат край Русе заради очакваното покачване на нивото на река Дунав. Днес то достигна 718 см. Покачването за 24 часа е с 28 см.
Обратно в новинатаКоментари - Рибарско селище е под вода, изграждат диги | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай