Коментари - Резиденцията на Тодор Живков пак без купувач | dnes.dir.bg
назад

Резиденцията на Тодор Живков пак без купувач

Насроченият за днес търг на бившата резиденция на Тодор Живков в лесопарка "Липник" край Русе не се състоя.

Обратно в новината

Коментари - Резиденцията на Тодор Живков пак без купувач | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Много евтино продават имота. Евтино. За баровците е обидно да купуват на тия ниски цени. Ако е скъпо може и АБрамович да дойде.

Собственика на Бони щеше да я купува. Но катастрофира и почина. Затова се "отказа"

Ми кой е тоя богат и глупав бизнесмен, който ще даде половин милион за тухли, без земя? Панелка ли купува или луксозен имот?

Да се даде на Владимир Живков ? Колкото законно право има Симеон Борисов Сакскубурготски над държавните имоти ползвани от интенданството къв двореца, толкова право има и сина на Тато. Защо за Симеончо да може, а за Владко да не може ? Къде е справедливостта ?

Ама моля ви се, ако изчакате до догодина и за 100000 ще я вземете. Нали затова се отказвате. Ей-й- , тарикатчета, не ядем доматите с колците.

Като гледам, само картините вероятно струват доста.

Ти чупиш тъпомера.

Това е ясно - свалят цената до предварително уговорената за баровеца дето ще я вземе. Това, че е държавна земята не е проблем за баровеца - има право да я ползва вечно!