Камбаните бият за жертвите на Арменския геноцид
В четврътък във всички български църкви във Варна ще забият камбаните в памет на жертвите от Арменския геноцид.
Обратно в новинатаКоментари - Камбаните бият за жертвите на Арменския геноцид | Днес.dir.bg
Коментари
И защо да плачем за избитите от Турците - Павликяни в Турция? Та Павликяните в България са : Католици около Пловдив и Помаци в Родопите! Все едно да плачем за Помаците, избили Батак, Перущица и Брацигово - все бивши Павликяни!
Барак Обама не каза "геноцид". Погледнете на тази страница: link (а има много други такива факти) и ще проумеете, че Ердоган е проявил меко казано добро възпитание, а арменците е трябвало да поднесат най-малкото съболезнования много по-рано. А за Източна Тракия - прочетете приложение Е на Карнегиевата анкета и някои други места за това как са настъпвали българските и сръбските войски към Одрин. Ще разберете (ако не сте прекалено злобни и тъпи), че турците са се спасявали като народ.