Коментари - Камбаните бият за жертвите на Арменския геноцид | dnes.dir.bg
назад

Камбаните бият за жертвите на Арменския геноцид

В четврътък във всички български църкви във Варна ще забият камбаните в памет на жертвите от Арменския геноцид.

Обратно в новината

Коментари - Камбаните бият за жертвите на Арменския геноцид | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Ето още малко факти по темата - link

Барак Обама не каза "геноцид". Погледнете на тази страница: link (а има много други такива факти) и ще проумеете, че Ердоган е проявил меко казано добро възпитание, а арменците е трябвало да поднесат най-малкото съболезнования много по-рано. А за Източна Тракия - прочетете приложение Е на Карнегиевата анкета и някои други места за това как са настъпвали българските и сръбските войски към Одрин. Ще разберете (ако не сте прекалено злобни и тъпи), че турците са се спасявали като народ.

не е доказано,че е имало геноцид!

Бедния духом човек е и много злобен .

И защо да плачем за избитите от Турците - Павликяни в Турция? Та Павликяните в България са : Католици около Пловдив и Помаци в Родопите! Все едно да плачем за Помаците, избили Батак, Перущица и Брацигово - все бивши Павликяни!

болен човек