назад
Палмите остават по варненските улици
Варненският кмет Иван Портних обяви, че палмите ще останат по варненските улици, но вече за тях ще се грижи общината.
Обратно в новинатаКоментари - Палмите остават по варненските улици | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018