Коментари - Екипажът на ”Тракстън” на среща при кмета | dnes.dir.bg
назад

Екипажът на ”Тракстън” на среща при кмета

Кметът на Варна Иван Портних се срещна с екипажа на американския миненосец "Тръкстън". Корабът акостира във Варна на 13 март.

Обратно в новината

Коментари - Екипажът на ”Тракстън” на среща при кмета | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

а тия дали са от партията на НЕЖНИТЕ МЬЖЕ временно изпьлняващия дльжност американска посланичка Браян Далтьн

....предполагам на срещата Кмета не е пропуснал да свали гащите??....

Някога Варна се гордееШЕ с Морското у-ще, когато имаше флот и БМФ. Напоследък единствената "годрдост" са ни мутрите-кметове, които съсипаха града и си напълниха джобовете... А, да, от стара Варна остана още Максуда.

Ми, той винаги е с изути гащи - да е под ръка на тимаджиите!

Решителния Тръкстън ни пази , днес ...пази кмета на Варна ...или може би Интерпол ...са ги пратили за да го арестуват ....?

Ама, надали!

Варненци трябваше да организират блокада и да не допуснат екипажа в града,нещо като жива верига,а кметът , ако не беше брюкселско мекере ,щеше да им обясни с думи прости,че три четвърти от българите считат ,че поведението на НАТО за неморално, че Русия е наша Освободителка,докато американците са натрапници

Това е традиция, която се спазва от всички цивилизовани държави -кметът на града се среща с командира на кораба, който е в пристанището му. :)

Нигър имаше ли от екипажа?30% от актьорите в Холивуд трябва да са нигри.И за терористите под флага на Съединените терористични щати трябва да е така.Портних,къде настани нигрото да седне?В кухнята нали?Те много обичат да похапват пържено пиле до огнището.

Надявам се, че правите разлика между командир и капитан на кораб! :) И спрете да пишете глупости.

Щях да се учудя ако нямаше никой сред тях женен за българка.Те са нашата най-котираща се стока .Нещо като огледалцата и гребенчетата дето са пробутвали белите на туземците.

Не и когато под носа ти мирише на барут! Ти, "моряче", помниш ли приятелското им репетиране на десант на "Карантината" преди няколко години? Там, където и руснаците не са си позволявали подобно "дружеско" посещение...

Това е традиция и няма да ти обяснявам, защо традициите са важни. :) А това с "десанта" дори не го споменавай, че е смешно! :)

Портних - от Украйна или Белорусия. Я да ме ограмотите за произхода на пишката, извинете на пушката.

Смешен си ти, дето плуваш на старите руски или белгийски гальоти, държавата те облича и плаща заплата, в 5 след обяд като чиновник се прибираш при жена си, съблякал униформата, (от която се срамуваш) и да удариш две ракии пред телевизора. А иначе трябва да ни пазиш и дадеш при нужда живота си (не задника си!).

Преди години, отивах сутрин на кораба и не знаех кога ще се прибера, случвало се е да е чак след три седмици... Сега няма нафта. А отношението към армията е ужасно - и от управляващите и от такива като теб. Затова и вече не ви служа. Уволних се. Сега печеля повече и се прибирам всяка вечер! :)

А, да - и на корабите се плава, плуват рибите. :)

В четвъртък видях кораба, който беше на кея срещу Морска гара Варна. За моя изненада на мачтата му бяха издигнати флаговете на България, Турция и...Украйна!!! Вчера отново минах край пристанището, но флаговете вече бяха свалени.

Цитат: "Варна много се гордее с Висшето военноморско училище, където се подготвят кадрите за флота! На 12 август 2011 г бях на Морска гара за изпращането на мексиканския учебен платноход "Cuauatemoc". Преди отплаването му, пред очите на облечените в снежнобели униформи със златни ширити и пагони мексикански моряци и офицери, се проведе кратка церемония за връчване на офицерските звания на курсанти от военноморското училище. Просто ми се приплака! Не зная от коя година бяха техните униформи, но всички бяха избелели и неугледни. Не зная и на кого му беше хрумнало да ги унижи по такъв нелеп начин пред мексиканците!

ТРАКСТЪН още ли не е помел руския башибозук в Крим ?

Тоя кмет от коя националност е?

Все още не е, но скоро може да има екшън там. Дано да сме само зрители :)

Абе нашта са кадърни ! Могат всичко, много се стараят и това - направо без пари - как да не си вземеш такава стока, дето на всичко отгоре сама ти скача в ръцете :)

Де бре... ами малко доларес за дашните варненки, наредени на опашка да вдигнат порядъчно крак ;) Жива верига имаше, но от кадърни момичета, готови на какво ли не за някой доларес...

"Надявам се, че нашите Военноморски сили са ви направили добро впечатление" - пълен ташак! Какъв флот, какви 5 лева...

Аз не видях бял човек от екипажа на американския боен кораб. Пред кметството бяха наредени около 30-40 черни. Явно военната служба в щатите е на почит сред освободените роби...