Коментари - Стачка в Тубдиспансера във Варна | dnes.dir.bg
назад

Стачка в Тубдиспансера във Варна

Лекарите и персоналът на Специализираната болница по пневмофтизиатрични заболявания във Варна започнаха ефективна стачка заради неизплатени заплати.

Обратно в новината

Коментари - Стачка в Тубдиспансера във Варна | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

лекарите да напускат,диспансера да затваря и болните да ги лекуват Борисов и Станишев.

Безумието за плащане на задължителни здравни осигуровки за лице без доход и лошите условия на труд на медиците говори за голям проблем в държавата и голямо крадене на пари.

И каквосе получава лекарите не могат да получат заплатите си от м. ноември 2013г., а съветниците си увеличават заплатите и стигат над 1000 лв., затова, че се събрали на заседание 2 пъти в месеца. Ами господа местни депутати да Ви дадем още толкова пак няма да сте доволни, докога ще трябва да търпим алчността Ви?