Коментари - Стачка в Тубдиспансера във Варна | dnes.dir.bg
назад

Стачка в Тубдиспансера във Варна

Лекарите и персоналът на Специализираната болница по пневмофтизиатрични заболявания във Варна започнаха ефективна стачка заради неизплатени заплати.

Обратно в новината

Коментари - Стачка в Тубдиспансера във Варна | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

И каквосе получава лекарите не могат да получат заплатите си от м. ноември 2013г., а съветниците си увеличават заплатите и стигат над 1000 лв., затова, че се събрали на заседание 2 пъти в месеца. Ами господа местни депутати да Ви дадем още толкова пак няма да сте доволни, докога ще трябва да търпим алчността Ви?

Безумието за плащане на задължителни здравни осигуровки за лице без доход и лошите условия на труд на медиците говори за голям проблем в държавата и голямо крадене на пари.

лекарите да напускат,диспансера да затваря и болните да ги лекуват Борисов и Станишев.