Коментари - Започна кампанията ”Рекламирай Варна!” | dnes.dir.bg
назад

Започна кампанията ”Рекламирай Варна!”

Безплатно лого на кандидатурата на Варна за Европейска столица на културата през 2019 г. може да получи всеки, който подкрепя инициативата.

Обратно в новината

Коментари - Започна кампанията ”Рекламирай Варна!” | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Chefo77

И мога само да се надявам, че не си от онези тъпунгери, които си умират да плюят срещу дупките по улиците, но продължават да си карат колите с регистрация в родните места ...

Chefo77

А защо изобщо си се довлякъл тук, защо не си остана в родния град да се радваш на големия хотел, джамията, зоопарка, стадиона и гарата на майната си? Може би ако беше прочел кой носи отговорност за вида на сградите, нямаше да обвиняваш управата на града за къщите-паметници на културата. Бургас те очаква, там са влюбени във всички, които са склонни срещу усмивка да оближат кафявата точка на когото и да е.

Ако ви прави кеф да ви псуват на мен не ми прави кеф . Кое да рекламирам ,че имаме две улици като за пред хора . Колите паркирани по тротоарите а хората се движат по улиците . Тази гледка е навсякъде в градът . Ако имаше малко ред варненският бюджет щеше да се напълни само с това перо.

ВАРНА ТИМ паричките ви БАРНА

Та на това дървено, елементарно лого не става дума за Европейска столица на културата?????Подигравка ли е това безплатно лого????

Абе, каква столица, на кого и защо? Я се огледайте, вижте за какво става дума - този град е вече за оплакване. По-добре се откажете от мераците си, защото ставате смешни. Ако въобще в България има град, който да заслужава да бъде Културна Столица на Европа, това е В.Търново! И който оспорва това, означава, че не е българин! София, Варна и Пловдив могат да бъдат съвсем скоро столици на циганите, защото в тези три града циганите са вече почти 1/3 от населението, но със скоростта на репродукцията им, до 10 години ще са повече от половината.

ха ха хахаа късно е либе за китка. Варна ги пишете ,,бегали,, Този град не става за нищо. Много е смотан, разбит и пълен с малоумници. Не става. Бургас е града.

във Варна има 8 театрални сцени и два театъра. Колко са в Бургас? Само фестивала Варненско лято е повече от целият културен живот на Бургас. И да не забравя Раковината-три месеца всекидневни изяви. Виж ако кажеш че конкуренция е Пловдив, по някакси бих го приел, но Бургас...

Chefo77

Е как да нямат - имат си друсарски фестивал (Спирит-а), имат си поетично четене на ненаписани стихове от Петя Дубарова, имат си ежегодни и абсолютно еднакви концерти на Тони Димитрова и Тоника ... Ние къде ще ги стигнем с нашите театри, опера, музеи ...

кВО бУРГАС град прочут с Адидаски батки и с умни Черни Златки

Сетила се и Варна да си предоставя логото - в София го правят от години, вижте само на филмфеста каква подкрепа има. А и на това лого пише кандидат за младежка столица. Варна се е абонирала за всички конкурси ли?

На Варна й трябват много години докато се оправят нещата. До 2019 години не виждам как могат да се изградят двете дупки в града/ стадиона и търговския дом/ .Тротоарите са в безобразно състояние. Трябва да се снимат всички нередности по улиците, детските площадки и морската градина и да се пращат в Нова телевизия за предаването Моята новина на Ани и Виктор, От сградите в централната част на града се сипе мазилка, която е опасна за преминаващите, Автомобилите са преградили тротоарите и пешеходците вървят по платното и други безкрай нередности, на които никой не обръща внимание.

Какво общо има тук Дупката с културата? Те дупките не са на Варненци, те са на ТИМ и Гергов. Ние въобще не се сещаме за тази част на града, направо си изместихме културният живот от Севастопол на долу

Тия в варненското кметство май смятат че думата Изложение идва от глагола излагаме се. Ама с тоя кмет руснак и с население от турци, цигани и гагаузи какво да ги правиш? Варна "културна" столица - варненци царе на хумора!

Покажете ми ги най-сетне тези гагаузи та да си поприказвам с тях на позабравения език на моето детство! Тези, които пишат имат ли си представа, че до десетина години гагаузите ще изчезнат, като езикова общност. Само най-възрастните говорят още на гагаузки, хората на средна възраст, ( като мен ) поназнайват, но понеже няма с кого да си приказват го забравят, пък младите, например моите деца, дума не разбират. Например гагаузите в Ямбол ( най-голямата общност извън нашия регион ) са напълно асимилирани. Същото ще стане и с тези при нас. Проблемът на Варна не са гагаузите, тъй като те никога не са били проблем на България, а точно обратното. Независимо от небългарският майчин език в миналото, са били изключително лоялни български патриоти. Някои от тях са заемали много отговорни държавни постове. Проблемът на Варна е ТИМ. Жалко за саможертвата на Пламен.

Имам един колега дето му казваха Гагаузина, ама аз честно да ти кажа не виждам разлика с нас. Ти вижаш ли разлика? А и да не забравя, знаеш ли от къде идва израза Лошо Шиваров?

StamOff

Не мога да разбера що се излагаме.