назад
6 бебета са изоставени за месец във Варна
Шест бебета във Варна са изоставени от майките си още от родилното отделение само за месец. Това съобщават от Отдела за закрила на детето в морския град.
Обратно в новинатаКоментари - 6 бебета са изоставени за месец във Варна | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай