Коментари - 6 бебета са изоставени за месец във Варна | dnes.dir.bg
назад

6 бебета са изоставени за месец във Варна

Шест бебета във Варна са изоставени от майките си още от родилното отделение само за месец. Това съобщават от Отдела за закрила на детето в морския град.

Обратно в новината

Коментари - 6 бебета са изоставени за месец във Варна | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Що за идиотка ще носи в себе си бебе 8-9 месеца и ще го изостави при положение че е без увреждания най-малкото!? Такива са за кастрация през врата!