Следово куче помогна за разкриването на крадец
Полицейско куче към полицията във Варна помогна да бъде задържан крадец с богато криминално досие.
Обратно в новинатаКоментари - Следово куче помогна за разкриването на крадец | Днес.dir.bg
Коментари
браво! мястото на престъпниците е в затвора. добре е полицаите да вземат пример от кучето и неговия водач.
то не само на кирчо ами цялата общинска и държавна администрация да подуши доста неща ще излязат и ще стане интересно.........но има едно голямо НО кумето се пуска там където им оттърва...........
" Наградено с три кутии месни консерви" !!!! Че през другото време на спагети ли я кара горкото?! Иначе браво на кучето и на полицая, който се грижи и възпитава за него.
Най-после 1 хубава новина свързана с куче! Браво! Сега да питам ако ми оберат апартамента, ще пратите ли 1 куче да дири престъпника. Ако нямам роднина в МВР.
голяма новина ... хванахте голям крадец! а ония в парламента, с обучен динозавър ли ще ги хванете!!! Ае родната полиция, дето ни пази е голяма работа!
Това куче ако го пуснат в народното събрание, ще спечели не 3, ами един тир с консерви месо.
Добре,че е било кучето- без него ще си седи делото по папките ,както много други.Какъв е изводът?повече овчарки в полицията...
Като потърпевш ви казвам, че както са го хванали, така утре нешето правосъдие ще го пусне. И тогава ще бъде язък за хубавата работа на кучето, и как ли ще се почувства горкото куче, че всеотдайната му работа отива на вятъра.
Няма нужда от кучета там, с кучето търсят кой е престъпника, а в народното събрание ВСИЧКИ СА ПРЕСТЪПНИЦИ ...
ДА можеше да се пусне куче по следите на СЪСЕЛА, СЪСЕЛКАТА, ПРАСЕТО- ПЕЕВСКИ, БРАТЯ ГАЛЕВИ И ДРУГИ!
Вий бъзикате ли са бе? Я му дайте 1000лв. и медал за храброст. Ко ше ги прай кучето тея консерви?
Красчо, не е необходимо кучето да изяде и трите кутии консерви на един път. Ти закуска, обяд и вечеря на един път ли ги ядеш? Дръж се умно и не си задавай глупави въпроси.