Коментари - Следово куче помогна за разкриването на крадец | dnes.dir.bg
назад

Следово куче помогна за разкриването на крадец

Полицейско куче към полицията във Варна помогна да бъде задържан крадец с богато криминално досие.

Обратно в новината

Коментари - Следово куче помогна за разкриването на крадец | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Красчо, не е необходимо кучето да изяде и трите кутии консерви на един път. Ти закуска, обяд и вечеря на един път ли ги ядеш? Дръж се умно и не си задавай глупави въпроси.

Вий бъзикате ли са бе? Я му дайте 1000лв. и медал за храброст. Ко ше ги прай кучето тея консерви?

Chefo77

С медала да сваля мацки, а с 1000 лева да си купи каквото иска, нали :)

ДА можеше да се пусне куче по следите на СЪСЕЛА, СЪСЕЛКАТА, ПРАСЕТО- ПЕЕВСКИ, БРАТЯ ГАЛЕВИ И ДРУГИ!

това куче ако изяде 3-те консерви или ще умре или ще загуби завинаги нюха си

Като потърпевш ви казвам, че както са го хванали, така утре нешето правосъдие ще го пусне. И тогава ще бъде язък за хубавата работа на кучето, и как ли ще се почувства горкото куче, че всеотдайната му работа отива на вятъра.

... арестували го, после го пуснали..

Добре,че е било кучето- без него ще си седи делото по папките ,както много други.Какъв е изводът?повече овчарки в полицията...

браво на кучето ,но кога ги пращате само на специални хора ли?

Това куче ако го пуснат в народното събрание, ще спечели не 3, ами един тир с консерви месо.

Няма нужда от кучета там, с кучето търсят кой е престъпника, а в народното събрание ВСИЧКИ СА ПРЕСТЪПНИЦИ ...

голяма новина ... хванахте голям крадец! а ония в парламента, с обучен динозавър ли ще ги хванете!!! Ае родната полиция, дето ни пази е голяма работа!

Това е добре, но няма никакво значение, защото утре крадецът пак ще бъде на свобода.

Най-после 1 хубава новина свързана с куче! Браво! Сега да питам ако ми оберат апартамента, ще пратите ли 1 куче да дири престъпника. Ако нямам роднина в МВР.

" Наградено с три кутии месни консерви" !!!! Че през другото време на спагети ли я кара горкото?! Иначе браво на кучето и на полицая, който се грижи и възпитава за него.

Крадеца е отмъкнал 10 кила наденица...:)

браво! мястото на престъпниците е в затвора. добре е полицаите да вземат пример от кучето и неговия водач.

Браво на екипа !

Да подуши на Кирчо мерцедеса, може го открии неиде из Швейцарията хахахах

то не само на кирчо ами цялата общинска и държавна администрация да подуши доста неща ще излязат и ще стане интересно.........но има едно голямо НО кумето се пуска там където им оттърва...........

Добре, но да хващат така и по-големите престъпления, а не само кокошкарниците!

Умен , бърз и хубавец ! Заслужава поне 2-3 кг. пържолки : )

На трюфели май ще се муси :D

Излиза, че при добро желание могат да се хващат престъпници и у нас.

Браво на Кайзер!