Варненски рапъри възпяха новите автобуси
Варненските рапъри "Кайсиева градина" възпяха новите автобуси на Варна. "Сбогом, Икарус, старост, нерадост. Здравей, Соларис, хубав като Парис!” - това е само част от текста на новото парче "Нова градска песен".
Обратно в новинатаКоментари - Варненски рапъри възпяха новите автобуси | Днес.dir.bg
Коментари
Жалко, Варна не може да скочи по-нависоко от рап-простотиите на Мишо Шамара. Затова вече найси години я управляват мутри и мошеници: кметове и общинари.
Евала, бургаските са същите! Сега чакаме бургасите тролеи, към които има и за Варна :)
Гуцанов на гуши, едни пари за едни автобуси, втора ръка, купени като за нови.Тия са нови.
преди да с е пуснат да се проверят з а обемно обсебваща черна техника ..вижда се на снимката обемно увреждане на всичко вътре в автобуса..да се махнат ако има камери електронни табла телевизори скенери черни холограми и други д а не се разрешава терористи чрез властите да продават билети с холограми или черно обсебващи сатанински касови бележки...
Тия са боклуци!В София е пълно с такива, но тролей.Скапана пластмаса, скапана изработка.По-добре да бяха закупили Mercedes Conecto.Със тези се вдигат максимални скорости от 40км в час на Цариградско в София, а пък с мерцедесите се дигат 70-80км и ако шофьора е на кеф 90км в час!Само парите се дадоха!
Тези автобуси обслужват градския транспорт в доста градове в няколко централно-европейски държави, авторитетно е за Варна да има такива. основни качества са безшумност, удобни места за пътници на произволна възраст, информационни табла указващи маршрута и отделните спирки.
Хубаво но положението във Варна и то в центъра е по зле и от бразилска Фавела... А за пътищата, само да не ги търсим утре тези автобуси в някоя дупка където едно време имаше улица...
смял съм се със сълзи на тази песен. но може би и защото не съм от Варна. ако бях, нямаше да ми е толкова смешно :)
Пълни глупости.....продължава стремглавото падение на морала навсякъде около хората в града-като вирус. По-плачевно не е било положението никога. Никаква културна столица не може да е Варна след като само за около час по улиците и пешеходните алеи човек би се натъкнал ненадейно на купища АБСУРДИ ! Господи, прости им, те са неразумни и не значт какво правят ! Бог да пази България и Варна, хора!
АЛО " ДИР-А" ЕДИН КЛИП НЕ МОЖЕМ ДА ВИДИМ ВЕЧЕ ПРИ ВАС... ЗАЩО ??? РАЗЛЮБВАМ ВИ ВЕЧЕ... ИМА И ДРУГИ КОИТО СА ПО-ДОБРИ ОТ ВАС...