назад
Варненски рапъри възпяха новите автобуси
Варненските рапъри "Кайсиева градина" възпяха новите автобуси на Варна. "Сбогом, Икарус, старост, нерадост. Здравей, Соларис, хубав като Парис!” - това е само част от текста на новото парче "Нова градска песен".
Обратно в новинатаКоментари - Варненски рапъри възпяха новите автобуси | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018