Общината се отказва от охранителната си дейност
След като реши да ликвидира печелившето си дружество „Общинска охранителна фирма“, община Варна е на път окончателно да се откаже от цялата си охранителна дейност.
Обратно в новинатаКоментари - Общината се отказва от охранителната си дейност | Днес.dir.bg
Коментари
Като няма да има Общинска охранителна полиция (или фирма, няма значение, как се казва), кой ще разгонва каменарските цигани, които от години са си спретнала частна "синя" зона под носа на г-н Кмета, на 30 м от неговото КПП? Колко жалби писах с/у тях, имам им даже ЕГН-тата. Обаче онези търтеи от бившата и сегашната общинска администрация задниците не си мръдват, за да разгонят тази напаст, дето изнудва за пари всеки паркирал в близост до Общината (зад бившата сладкарница "Черноморец"). Ами хората се страхуват за колите си и им дават. Младата циганка Иванка (около 20 г.), дето от няколко дни дежури заедно с майка си, ми вика, че с по-малко от 50 лева на ден не се прибира в Каменар. Някой да е чувал мангал да плаща данъци? Няма такъв и никой не ги гони, понеже са избиратели както на бившия кмет Кирето, така също и на сегашния гербаджия Иван Портних. Варненци, да ви е честита частната циганска "синя" зона в града!
Като има кой да ги трай?Скинари нямате ли си?Толкова ли сте толерантни?На тея мързеливци в общината още ли им ближете зад...е?Страхливци!!!
Тези "мургавелци",,които се правят на "охранители на парко места" зад блока на бившата сладкарница "Черноморец" и аз съм имал разправия с тях,но факта,че карам 25 годишна "Кошница"- "Ладичка",ме "съжалиха защото бяха наясно ,че съм по-беден от тях...
Когато общинари или всякакви други на власт затриват нещо доходно превръщайки го в нещо което е в тежест и накрая като спасение дейноста се предоставя на частници-това е проста схема за крадене чрез техни фирми или като печелят чрез чужди.Общинарите само от вън изглеждат като говеда вършещи глупости ,всъщност това са винаги добре премерени ходове за крадене .Дълг е на гражданите да протестират и да искат поименно да се разкрият и накажат виновниците поне като не се допускат следващ мандат.Всеки такъв гад на власт тежи като воденичен камък на гражданите и държавата.
ще дойдат специалисти от "Ипон"...охранени,добре платени и въобще най-добрите...честита нова служба
Служителите на тази общинския фирма са на заплати от общинския бюджет или от нас данъкоплатците, както и при останалите общински фипми.