Коментари - Варна грейва с коледна украса | dnes.dir.bg
назад

Варна грейва с коледна украса

Светлините на градската елха, както и на цялата коледна украса във Варна, ще бъдат запалени тази вечер.

Обратно в новината

Коментари - Варна грейва с коледна украса | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Варна, скрийте си тази стара новогодишна украса! Че разнообразете я малко! На хората им писна да гледат години наред една и съща украса!

И на мене ми писна една и съща елха да палят в София всяка година , но не се заяждам. Варненската украса поне е 1000 пъти по хубава. Имат украса за 10 години напред и спокойно могат да не добавят нищо . Стоя и се чудя къде ще ги сложат тези нови елементи. Там само Владиславово не са украсили.

Тимаджиите са щедри ... Де така да се отпусне и Георги Гергов за Пловдив!

прибирай се на село като ти е писнало!

Много си ни е хубава украсата. Вие в къщи всяка година ли я сменяте

И аз много се кефя на елхата на Варна! Ама хейтърите край нямат!

И защо при тая техника вече никой не направи едно видео, да се похвалим, да ни видят - това е особена реклама на града. Общинари, журналисти...къде сте бе?

да не збравите да поставите и лика на великия боико. *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

галчо, тоцното име си избрал:):)