Варна грейва с коледна украса
Светлините на градската елха, както и на цялата коледна украса във Варна, ще бъдат запалени тази вечер.
Обратно в новинатаКоментари - Варна грейва с коледна украса | Днес.dir.bg
Коментари
да не збравите да поставите и лика на великия боико. *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
И защо при тая техника вече никой не направи едно видео, да се похвалим, да ни видят - това е особена реклама на града. Общинари, журналисти...къде сте бе?
Варна, скрийте си тази стара новогодишна украса! Че разнообразете я малко! На хората им писна да гледат години наред една и съща украса!
И на мене ми писна една и съща елха да палят в София всяка година , но не се заяждам. Варненската украса поне е 1000 пъти по хубава. Имат украса за 10 години напред и спокойно могат да не добавят нищо . Стоя и се чудя къде ще ги сложат тези нови елементи. Там само Владиславово не са украсили.