назад
Болните от СПИН във Варна намаляват
Болните от СПИН във Варна намаляват, а в затвора няма ХИВ-позитивни.
Обратно в новинатаКоментари - Болните от СПИН във Варна намаляват | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай
Намалят, щото измират. Увеличават се през летния сезон , защото приижда всякаква измет от вътрешноста и от чужбина.
e kak da namalqvat kato se uvelichavat vseki koito raboti po programata za prevenciq vav varna go znae za minalata godina bqha 17 za cqlata godina a sega samo za mesec sa 17 koe e namalqvaneto?
е като не ги обявяват реално ще намалеят става вупрос за 15 000 $ годишно а и с това нарастващо население .......... *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.